Horné dýchacie cesty, nosové dutiny

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny. Odporúčame Vám vyskúšať aj sviečkovanie.

Propolis Aqua 20 % - kvapky - 15 ml

3,30€ Bez DPH: 2,75€
Propolis Aqua 20 % - kvapky - 15 ml

Cistus incanus forte - 30 ml

Olej Rakytníkový v kapsulách - 100 k ..

4,30€ Bez DPH: 3,58€
Olej Rakytníkový v kapsulách - 100 ks

Tea Tree olej - 15 ml

Vironal - 30 ml

Biolampa Eifa D514

Akcia!
Biolampa Eifa D514

Biolampa - Biostimul BS 103

SPIRON - 50ml

DROSERIN

Drags Imun - 30 ml

Zobrazenie 1 až 10 z 10 (1 stránok)

Duchovná príčina ochorenia dutín podľa L.Hayovej spočíva v alergii na konkrétnu osobu, na niekoho blízkeho. Pozitívne tvrdenie: vždy ma napĺňa a obklopuje pokoj a harmónia, všetko je v poriadku.

Duchovná príčina dýchacích problémov podľa L.Hayovej spočíva v strachu alebo odmietaní naplno prijímať život. Pocit, že nemám právo zaberať priestor či dokonca vôbec existovať. Pozitívne tvrdenie: mojím prirodzeným právom je žiť naplno a slobodne. Zaslúžim si lásku a chcem žiť naplno.

Duchovná príčina dýchavičnosti podľa L.Hayovej spočíva vstrachu a nedôvere v beh života, ustrnutie v detstve. Pozitívne tvrdenie: je bezpečné vyrásť a stať sa dospelým, svet je bezpečný a som v bezpečí. 

Ďalšie články o duchovných príčinách chorôb

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie

AdBlock logo

alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme