Hormonálne poruchy

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny. Odporúčame Vám vyskúšať aj sviečkovanie.

Progestella - prírodný progesterónov ..

Raw Aguaje Powder - 100 g

FORTUNA VITAE, originál od Prof. Tur ..

50,00€ Bez DPH: 41,67€
FORTUNA VITAE, originál od Prof. Turianicu - tekvicový olej s organicky viazaným jódom - 250 ml

Regalen - 30 ml

GYNEX - 30 ml

Peralgin

CYTOVITAL - Bioinformačný krém na vý ..

14,70€ Bez DPH: 12,25€
CYTOVITAL - Bioinformačný krém na výživu buniek pokožky a jej silnú regeneráciu.

Smilax lekársky (Smilax officinalis) ..

Zobrazenie 1 až 8 z 8 (1 stránok)

Nadobličky. Je to najcitlivejší orgán endokrinného systému. Vyrába 60 látok! Patria sem všetky antialergény. Vďaka funkčnosti nadobličiek nebudete mať alergiu. Nebude vitiligo, padanie vlasov, AIDS, SARS, atď. Nadobličky začnú vynechávať aj vtedy, keď je problém so žlčníkom a pečeňou. Tým sa nabúra základná funkcia hormónov, feromónov, atď. Začíname strácať dobrú náladu, pretože telo prestalo produkovať hormóny za ňu „zodpovedné“. Už len zamyslieť sa sám nad sebou je obrovský štart. Už len to chcenie - chcem začať riešiť môj vzťah. Hoci len tým, že si nebudem pripúšťať veci, ktoré nemôžem zmeniť.

František z Assisi hovoril: „Bože, daj mi pokojnú myseľ, aby som prijal veci, ktoré zmeniť nemôžem. Daj mi silu, aby som zmenil veci, ktoré zmeniť môžem. A daj mi múdrosť, aby som rozlíšil jedno od druhého.“ Keď vám príde zlá myšlienka, síce na ňu po chvíli zabudnete, ale ona sa nestratila, je vo vás a pracuje. Napíšte si na papier akýkoľvek negatívny problém, tým sa ho zrieknite a môžete ho definitívne spáliť (fyzicky necháte papier zhorieť, ale aj mentálne v sebe ukončite túto tému). Je to cesta, ako začať s poriadkom v sebe.

Duchovná príčina ochorenia endokrinných žliaz podľa L. Hayovej spočíva v zlom rozmiestnení myšlienok podporujúcich rozhodnosť a aktivitu. Pozitívne tvrdenie na odstránenie ochorenia - boh mi poskytuje všetky potrebné myšlienky, som aktívny, práve teraz, v tomto okamihu postupujem vpred. 

Ďalšie články o duchovných príčinách chorôb

Knihy od L.L. Hayovej

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie


alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme