Celulitída

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny.

Detoxikačná vanička HydroSana - elek ..

99,90€ Bez DPH: 83,25€
Detoxikačná vanička HydroSana - elektrolytický vodný kúpeľ
Zobrazenie 1 až 8 z 8 (1 stránok)

Celulitída

Je to výzva prijať principiálne žensky mäkký spôsob života, zveriť sa ženskému životnému prúdu, zostať v pohybe a zmieriť sa s vlastnou životnou témou.

Príčina: Človek je plný zlosti, zloby a túžby po treste. Obviňovanie druhých a seba samého. Smútok zo života. Chýba radosť, zmysel. Všetko je preč. 

Čo robiť: odpustiť sebe, druhým a poprosiť druhých, aby odpustili mne. Slobodne milovať a užívať si života, nájsť radosť a zmysel v tom, čo robím.

Ďalšie články o duchovných príčinách chorôb