Caralotion telové mlieko 200ml

16,80€ Bez DPH: 14,00€
  • Značka: Energy
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Caralotion telové mlieko 200ml

Caralotion je bioinformačný hydratačný prípravok s výrazným regeneračným efektom na pokožku celého tela. Má silné antioxidačné účinky, ľahko sa dávkuje a roztiera. Mlieko jemne vmasírujeme do pokožky, najlepšie po kúpeli, dosiahneme tak optimálne pôsobenie bioaktívnych látok.

Telové mlieko Caralotion je vhodným doplnkom k Protektinu - pomáha pokožke obnoviť jej čiastiacu fuknciu.Účinné látky sú pomocou nanosfér dopravené i do hlbších vrstiev kože, kde sa môžu pomaly uvolňovať a efektívne p§sobiť na bunkové štruktúry.

Caralotion harmonizuje predovšetkým energetické dráhy pečene, žlčníka, žalúdka, sleziny a pankreasu.

Čoraz častejším javom je sklon k citlivej, suchej pokožke. Na vine je znečistenie životného prostredia, nadmerné množstvo UV žiarenia, poveternostné vplyvy, výživa a neprestajné pôsobenie chemických látok. Telové mlieko Caralotion je koncipované pre zrelú a citlivú pokožku, ktorá často trpí nedostatočnou funkciou mazových žliaz a je citlivejšia voči agresívnym vonkajším vplyvom. Pokožka začína byť hrubá, dehydrovaná a jej lamerlárna štrktúra lipidu je dezorganizovaná. Výsledkom môže byť napnutie, sčervenanie, tvorba šupín až bolestivé praskanie. Caralotion svojím pôsobením chráni a regeneruje pokožku, pomáha obnoviť jej čistiacú funkciu. Účinné látky prenikajú do hlbších vrstiev kože, kde môžu efektívne pôsobiť na bunkové štruktúry. Caralotion má ľahkú, dobre sa vstrebavajúcu textúru. Éterické oleje mu dodávajú príjemnú vôňu. 

Caralotion je vhodným doplnkom krému Protektin a vhodnou nadstavbou pri užívaní prípravku Regalen. Účinky oboch prípravkov podporuje a posilňuje. 

Caralotion sa ľahko roztiera, jednoducho krúživými pohybmi mlieko jemne vmasírujte do pokožky celého tela, najlepšie po kúpeli. Takto dosiahnete optimálne pôsobenie bioaktívnych látok.

Kompozícia je zložená predovšetkým z bylín, ktoré majú priaznivé účinky na pokožku.

Zloženie: Pyštek obyčajný, Bôľhoj lekársky, Fialka trojfarebná, Kostihoj lekársky, Sofora japonská, Alaptid, Kys. azaelová, Kys. jantárová, Vitamínový komplex, Bioaktívne látky z kalifornských dážďoviek a kaviárového slimáka 

Skladovanie: mimo dosahu detí, v suchu, mimo dosahu priamého slnečného žiarenia pri teplote od 10-25°C, chráňte pred mrazom

Krajina pôvodu: Česká republika

Článok o beauty kozmetike 

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Regalen 30ml

23,90€ Bez DPH: 19,92€

PROTEKTIN - 50 ml

17,20€ Bez DPH: 14,33€

Dermaton Oil regeneračný olej 100ml

20,20€ Bez DPH: 16,83€

Dermaton gél 100ml

16,40€ Bez DPH: 13,67€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Telová kozmetika

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát