Bechterevova choroba

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny.
Zobrazenie 1 až 9 z 9 (1 stránok)

Bechterevova choroba

Nevedomé zrieknutie sa ženského pólu a tým pohyblivosti a flexibility, ztelesnenie požiadaviek ega, stelesnená nepoddajnosť, strnulosť, výzva zostať sám voči sebe priamočiary, kultivovať maximálnu skromnosť a sebaobmedzenie.

 
Bechterevova choroba postihuje oveľa častejšie mužov, pretože ženy bývajú pružnejšie, duchovne flexibilnejšie a prístupnejšie k potrebným zmenám náhľadu na život. Ak touto chorobou trpí žena, potom nevidí, čo je všetkým v okolí zrejmé, a tvrdohlavo presadzuje svoje predstavy.
Väčšinou sa síce snaží druhým pomáhať, ale ich pohľad na to, či sa v danom vsťahu nachádza problém, nechcú akceptovať. Túži pomáhať, ale po svojom, čo je často ako vnucovanie sa, páchanie dobra, o ktoré nikto nestojí.
 
Výzvou starať sa len a len o seba, ak niekto požiada o pomoc, neodmietnu, ale nevnucujú nič viac. Dôležité pre nich je naučiť sa milovať sámých seba a druhých, nebyť toľko zásadový, nestavať druhým mantinely a prekážky v ich rozlete. Táto choroba zviera tým viac, čím viac vy zvierate svoje okolie.
 
Naučte sa nechať ostatných žiť tak, ako oni chcú, naučte sa každého prijímať s láskou a porozumením, každý nech robí, čo chce sám. Naučte sa radovať z každého okamihu, z každého nádychu a úsmevu okolo seba a sám ich rozdávajte. Musíte rozdávať lásku, potom vás prestane tvrdosť drviť.