Hoř pomalu - Jelínková Veronika

10,90€ Bez DPH: 9,91€

Popis

Hoř pomalu - Jelínková Veronika

„Všetko, čo počujeme, je len názor, nie fakt. Všetko, čo vidíme, je len perspektíva, nie pravda.“ - Marcus Aurelius

A presne o tom je kniha, ktorú teraz držíš v rukách. I keď je plná praktických techník a vedeckých štúdií, nie všetko, čo vo vnútri nájdeš, je vedecký potvrdené. Je to len môj názor alebo uhol pohľadu. Neverte teda ničomu, čo si vo vnútri prečítate.

Knihu čítaj odzadu dopredu, alebo naopak. Na jeden nádych, alebo na sto. Pomaly, alebo rýchlo. Čítaj ju proste, tak ako je to Tebe príjemné. Vyfarbuj si obrázky, pridávaj si a dotváraj si knihu podľa svojho gusta a podľa svojich predstáv. Ber to ako hru, ktorá Ťa baví a ktorú si sám vytváraš. 

O tom, to aj tak všetko je. Čítaj medzi riadkami. Je tam niečo hlbšieho. Niečo, čo nie je vidieť. 

Autorka knihy je biohacker, experimentátor a veľký dobrodruh. Je spoluzakladateľkou projektu Code of Life, podcastu Forbidden Talk, inštruktorkou dychových techník a chladovej terapie. V rámci biohackingu sa špecializuje na spánok. Je zástankyňou holistického fitnessu a inovatívnych metód v oblasti zdravia. Občas behá Ultramaratón, dosť často sa kúpe v ľadových vaniach a neustále skúma, testuje a posúva svoje hranice.

Pretože má dlhé vedenie, tak niekoľkokrát vyhorela, prežila si rôzne chronické choroby, depresie, niekoľkokrát prekonala rôzne závislosti a nádorové ochorenia. Život jej zachránila cesta, na ktorej sa neustále učí horieť pomaly.

Ukážka publikácie

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Osobnostný rast, marketingPsychológiaDuchovný rozvoj

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát