Epilepsia, kŕče, záchvaty

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny.
Zobrazenie 1 až 8 z 8 (1 stránok)

Epilepsia, kŕče, záchvaty

Sú dôsledkom silného psychického napätia a tlaku. Príčinou môže byť panický strach, paranoja, silný vnútorný konflikt, potlačená agresivita. Človekom doslova zmietajú rôzne podvedomé pocity. Počas záchvatu sa buď čiastočne, alebo úplne vypína vedomie. To len potvrdzuje fakt, že príčina choroby je skrytá v podvedomí. 

Zistil som, že osoby so sklonom k záchvatom v sebe majú vysoký stupeň agresie voči okolitému svetu a iným ľuďom. Táto agresia sa môže prejavovať nenávisťou, pohŕdaním, žiarlivosťou.

Na epilepsiu sa u mňa liečilo sedemnásťročné dievča. Záchvaty sa začali po prvej menštruácii. Lekári to samozrejme pripisovali dospievaniu a nesnažili sa pátrať po hlbších príčinách choroby. Dievča nestrácalo vedomie na dlho, záchvaty neboli až tak silné, ale aj ona, aj jej rodičia boli veľmi vyplašení. Začala brať tabletky, ktoré jej predpísal neurológ, ale po čase s nimi prestala. 

Povedala: „Keď som ich brala, začala sa mi akosi divne,  nenormálne meniť psychika.“ Začali sme pátrať po podvedomých príčinách choroby a vysvitlo, že ide o veľmi silnú agresiu voči mužom a vlastným rodičom. Kým bola ešte len dieťa, tento agresívny program „bol ticho“, ale v období pohlavného dozrievania začal aktívne pracovať.
Po dvoch sedeniach záchvaty prestali. No po roku a pol ma navštívila znova.
„Pán doktor, viete, rok a pol som záchvaty nemala a cítila som sa výborne. Školu som skončila s vyznamenaním. Nedávno som však mala pocit, akoby som strácala vedomie. Stalo sa to len raz, záchvat som nemala, ale zľakla som sa a rozhodla sa ihneď prísť za vami.“
„Možno mi aj sama porozprávate o príčinách,“ navrhol som jej. „Veď v priebehu našej spolupráci ste sa veľa naučili.“
„Áno, myslím, že viem, v čom je problém,“ povedala dievčina pomaly. „Tento rok som sa rozhodla pokračovať v štúdiu v inom meste, ale rodičia naliehajú, aby som študovala pri nich. Z toho dôvodu medzi nami vznikol konflikt. Áno, teraz už chápem – znova sa mi vrátili staré pocity.“

Raz, keď som ešte len začínal svoju lekársku činnosť, videl som, ako ľudový liečiteľ liečil epilepsiu istého mladého človeka. Posadil ho do stredu kruhu a začal sa modliť. Muž sa začal zvíjať. Liečiteľ chodil okolo neho po obvode kruhu a modlil sa, zatiaľ čo muž sedel v kruhu a zvíjal sa. Bol to skutočne dramatický výjav. Nakoniec liečiteľ prestal, vystrel ruky k nebu a zvolal: „Odíď, Satan!“ Mladý muž so skrivenými ústami, zjavne pod vplyvom cudzej vôle, zakvílil: „Neodídem.“ Muž sa opäť začal modliť a chodiť dookola so sviečkou v ruke. Na konci rituálu opäť zvolal tie isté slová. Mladík znova zastonal, ale už tichšie. Všetko sa zopakovalo odznova. Po treťom raze sa mladý muž od vyčerpania zvalil na zem a zaspal. Spal veľmi dlho a potom išiel domov. Záchvaty sa mu už neopakovali.

Bol som ohromený. „To je mocný liečiteľ,“ pomyslel som si. „Aj ja sa to chcem naučiť. Presne ako v Novom zákone, keď Ježiš vyháňal diablov!“
Rozhodol som sa prípad toho mladíka sledovať. Pol roka bol jeho duševný stav dobrý, nemal žiadne záchvaty. Ale potom sa záchvaty vrátili a boli ešte silnejšie, ako pred liečbou. Liečiteľ vykonal ten istý rituál. Opäť sa to zlepšilo, ale tentokrát iba na jediný deň. Potom sa záchvaty začali zas opakovať. Vtedy už modlitby nepomáhali a rodičia mladého muža museli hľadať pomoc v oficiálnej medicíne, hoci vedeli, že ani tabletky túto chorobu nevyliečia. Po tomto zážitku som pochopil, že diabol či Satan, čiže choroba, sa nedá z duše „vyhnať“. Musí sa odstrániť príčina choroby.

Na toto upozorňoval Ježiš Kristus, keď hovoril, že démon, ktorého vyhnali, sa vráti a prinesie so sebou ďalších sedem démonov, ešte horších, ako on. Neskôr som si uvedomil, že neexistujú temné a svetlé sily. Akúkoľvek silu môžeme využiť v prospech seba aj svojho okolia. A čo sa stalo s tým mládencom?Mali sme spolu niekoľko sedení.S pomocou homeopatických liekov a hypnózy sa mi podarilo jeho stav výrazne zlepšiť.Potom sa mi stratil z dohľadu. Neskôr som preskúmal jeho podvedomé programy a zistil som, že príčinou jeho záchvatov bola veľmi silná podvedomá agresia voči okolitému svetu.

Epilepsia sa často prejavuje v období dospievania, práve vtedy, keď dieťa začne pohlavne dozrievať.Vtedy sa spúšťajú negatívne podvedomé programy.Vnútorné napätie narastá.

Nedávno ku mne prišla pani s pätnásťročnou dcérou.Pred tromi rokmi mala dievčina v noci záchvat, ktorý sprevádzala strata vedomia a kŕče.Neskôr sa tieto záchvaty začali opakovať.Lekári diagnostikovali epilepsiu a predpísali jej lieky.
„Povedzte,“ opýtal som sa mamy, „dievča už malo prvú menštruáciu?“
„Zatiaľ nie,“ povedala mi. „Okrem toho sa na ultrazvuku zistilo, že má veľmi maličkú, nevyvinutú maternicu.“
„Teraz vám dám špeciálne, homeopatické lieky,“ povedal som jej, „ktoré budete užívať presne podľa predpisu. Spočiatku sa stav bude zhoršovať, záchvaty možno budú silnejšie a častejšie, ale potom dievča dostane menštruáciu a choroba sa vytratí.“


„Irina,“ oslovil som dievča, „hovorila ti mama niekedy o menštruácii a pohlavnom dospievaní?“
„Nie,“ odpovedalo dievča zmätene.
„Tak ti o tom porozprávam ja a mama si to tiež vypočuje.“ Potom som dievčine urobil  prednášku o pohlavnom dospievaní, o úlohe ženy v tomto svete, o radosti z materstva a o manželstve.
Po mesiaci prišli zas.
„Tak, ako to vyzerá?“ opýtal som sa.
„Pán doktor,“ začala rozprávať mama dievčaťa", všetko bolo tak, ako ste povedali.Najprv sa to zhoršilo.Trvalo to tri dni, presnejšie, tri noci, ale potom sa všetko skončilo, a po týždni dostala menštruáciu.Teraz sa cíti vynikajúco.Záchvaty už nemala vôbec.“
Nezažil som vo svojej praxi prvýkrát, že po správnej liečbe táto strašná choroba zmizla.Ako to?Veď oficiálna medicína tvrdí, že je nevyliečiteľná.Prečo?Pretože nezaujíma k chorobe správny postoj.

Rozoberme si základnú schému epilepsie.Pri tejto chorobe vzniká v mozgovej kôre patologické ložisko.Elektrochemické impulzy cezeň nemôžu slobodne prechádzať. Elektrický náboj sa postupne zvyšuje a v určitom momente dochádza k „výboju“ v systéme.Silný impulz vchádza do mozgovej blany a do celého tela.To sa prejavuje kŕčmi a stratou vedomia.
Bežné lieky síce potláčajú chorobné ložisko, ale tiež ničia mozgovú kôru.

Dopracoval som sa k úplne inému prístupu k liečeniu tejto choroby. Načo potláčať patologické ložisko?V mozgovej kôre sa musia vytvoriť nové spojenia a elektrické impulzy tak budú ložisko obchádzať.Postupne sa tento obvod mozgu celkom zotaví a opäť sa ujme svojej funkcie. Vyskúšal som to pri niekoľkých pacientoch a výsledky boli vynikajúce.

Text z knihy Vnútorné príčiny chorôb – Valerij Sinelnikov – vydavateľstvo Eugenika

Ďalšie knihy od Valerija Sinelnikova

Duchovná príčina ochorenia epilepsie podľa L. Hayovej spočíva v pocite prenasledovania, zavrhovaním života a obrovským vnútorným bojom, násilím proti sebe. Pozitívne tvrdenie na odstránenie ochorenia - som ochotný vidieť život ako večný a naplnený radosťou, mám radosť zo života.

Ďalšie články o duchovných príčinách chorôb