Co nesmíte vědět ! - Morris Michael

15,50€ Bez DPH: 14,09€

Popis

Co nesmíte vědět ! - Morris Michael

Celý západný svet patrí len niekoľkým rodinám. Teraz chcú zvyšok.

Peniaze vládnu svetu!

Kto však vládne peniazom?

Malá skupinka privátnych bankárov vládne zo zákulisia. Ovládajú nielen FED a ECB, ale aj nadštátne organizácie OSN, Svetovú banku, Medzinárodný menový fond či BIS. Manipulujú cenami zlata i striebra, naprogramovali krízu nehnuteľností aj bankového sektora a cielene riadia svet až na okraj priepasti. Už storočným cieľom tejto peňažnej elity je vláda nad svetom alias Nová svetový poriadok! Žiadna obeť nie je tak veľká, aby ho zastavila.Celkom verejne plánujú, okrem iného, podľa ich názoru nutnú redukciu obyvateľstva našej planéty.

Michael Morris vysvetľuje neobyčajne jednoduchým a zrozumiteľným štýlom fungovanie bankového a finančného systému, ako a prečo vzniká inflácia a ako sa jej dá zabrániť.

Okrem toho píše menovite o ľuďoch v pozadí - kto vlastne, vrátane najrôznejších politikov a médií, riadi náš svet. Keď to niekto komplexne pochopí, okamžite sa mu otvoria oči!

 „Již více než dvě stě let kolabuje v pravidelných intervalech hospodářství, neboť to tak někdo plánuje a chce. Přesně naprogramovaný je i nadcházející burzovní krach - a ten je tu zanedlouho. Tento kolaps přeorganizuje peníze a tím i moc zdola nahoru... Znovu a znovu se necháme nachytat na stejný a starý trik jen proto, že pouze několik lidí chápe jak funguje náš globální finanční systém. Je tak komplikovaný, že mu jen sotva někdo rozumí a za tím je záměr. Ve skutečnosti je však velice jednoduchý!“

Autor odhaľuje, tak ako nikto pred ním, prepletenie aktuálnych firiem najmocnejších bankárskych rodín našej planéty, koncept Medzinárodného menového fondu o výžive obyvateľstva a alternatívne riešenia v hospodárskej a sociálnej oblasti.

Napínavá, prebúdzajúca a absolútne aktuálna kniha!

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Očkovanie, obchod so zdravím, konšpirácieSpoločnosť

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát