Cievy, arterioskleróza

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny.

Serrétia - Serrapeptáza - Serrapepta ..

Reishi (Ganoderma Lucidum) BIO - 100 g

11,90€ Bez DPH: 9,92€
Reishi (Ganoderma Lucidum) BIO - 100 g

Moringa Oleifera tablety - 100 g

11,90€ Bez DPH: 9,92€
Moringa Oleifera tablety - 100 g

Olej Ľaničnikový - extra ľanový olej ..

MSM - methylsulfonylmethane - 400 g

L-Complex - H-technology - 100 g

36,00€ Bez DPH: 30,00€
L-Complex - H-technology - 100 g

VitaK2+D3tabs - výživový doplnok - 6 ..

Kurkuma mletá - korenie - 50 g

Olej Tekvicový 100% - 500ml

Olej Tekvicový 100% - 250ml

Olej Kukuričný - 250 ml - Solio - l ..

Fructavit - 50 ml

Spirulina extra BIO - 300 g

Spirulina extra BIO - 100 g

FLAVOCEL - 150 tabliet

KOROLEN - 30 ml

Zobrazenie 1 až 16 z 17 (2 stránok)

Zvýšenie hladiny cholesterolu v krvi znamená, že sa upchajú kanáliky, ktorými k vám prúdi životná sila a radosť zo života. Keďže je dokázané, že ak cholesterol neprichádza zvonku, začne si telo tvoriť vnútorný (endogénny) cholesterol, konzumácia tučného jedla nehrá medzi príčinami vzniku tohto ochorenia prvé husle. Príčinou nie je jedlo, ako sa mnohí domnievajú, ale deficit radosti. Naučte sa tešiť a vaše cievy sa prečistia! Látková výmena závisí od nášho emocionálneho rozpoloženia.

Aj odpor a napätie vplývajú na cievy a spôsobujú arteriosklerózu. Zistil som, že ľudia s arteriosklerózou sú strašne tvrdohlaví. Tvrdošijne trvajú na tom, že svet je zlý a život ťažký a neznesiteľný.

Existuje ešte jeden dôležitý príčinný faktor tejto choroby. Ľudia s arteriosklerózou sú väčšinou starší. Často sa sťažujú na zlú pamäť. Znamená to, že choroba im pomáha zabúdať na nepríjemnosti z minulosti.
 
Text z knihy Vnútorné príčiny chorôb – Valerij Sinelnikov – vydavateľstvo Eugenika

Ďalšie knihy od Valerija Sinelnikova
 

Duchovná príčina ochorenia podľa L. Hayovej spočíva vo vzdore, napätí, zaťatej úzkoprsosti, odmietaní dobra. Pozitívne tvrdenie na odstránenie ochorenia - úplne sa otváram životu a radosti, na svet pozerám s láskou. 

Ďalšie články o duchovných príčinách chorôb

Knihy od L.L. Hayovej

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie


alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme