Olej Omega-3 HP+D natural z treščej pečene s vitamínom A+D+E 270ml

14,00€ Bez DPH: 11,67€
Štítky: D3, Toco

Popis

Olej Omega-3 HP+D natural z treščej pečene s vitamínom A+D+E 270ml

Vysoko purifikovaný olej z treščej pečene je excelentným prírodným zdrojom vitamínov A, D, úplneho spektra vitamínov E a Omega-3 mastných kyselín.

"Zimná omega-3" Olej z treščej pečene je vhodný na užívanie najmä počas zimného obdobia, keď sa nevytvára dostatok vitamínu D v pokožke pôsobením slnka.  Forma prírodného rybieho tuku je prirodzená, ľahko vstrebateľná triglyceridová forma, ktorá obsahuje až 22% Omega-3 mastných kyselín. Žiaden syntetický vitamín E, ktorý je bežne pridávaný do rybích olejov z treščej pečene.

Najvyšší stupeň čistoty HP výrazne prevyšuje normy na obsah toxických prímesí stanovené v Európskom liekopise, vďaka čomu je tento vysoko čistý olej je vhodný na dlhodobé denné užívanie. Okrem toho je tento olej dezodorizovaný - zbavený zápachu po rybách. Absolútna čistota čerstvosť a pomarančová chuť predurčujú olej na použitie ako prídavok do studenej kuchyne, dresingov, zeleninových šalátov 

Vitamíny D3, A, K2, a horčík je nadmieru vhodné užívať spoločne, aby organizmus uvedené látky bol schopný v plnej miere využiť. Prinášame Vám ich odporúčanú dennú dávku a pomer.

Zloženie: HP dezodorizovaný rybí olej z treščej pečene, prírodná zmes tokoferolov a tokotrienolov (prírodný vit E plného spektra), prírodná ovocná aróma

Odporúčaná denná dávka: 
Dospelí: 1 polievková lyžica (5 ml) spolu s jedlom alebo po jedle
Deti od 6 mesiacov do 2 rokov: 1/2 kávovej lyžičky (1ml) spolu s jedlom, alebo po jedle
Deti od 6 rokov  1 čajová lyžica (2,5 ml) 

Účinné látky v 5g:
DHA 450mg
EPA 400mg
vitamín A 250μg
vitamín D 10μg
vitamín E 10mg 

Online prepočet medzi medzinárodnými jednotkami IU a mikrogramami μg. 

Skladovanie: mimo dosahu detí, nevystavujte priaméme slnku, neotvorené balenie uchovávajte pri bežnej izbovej teplote, po otvorení v chladničke a spotrebovať do 3 mesiacov.

Upozornenie: Vyživový doplnok nie je určený ako náharada pestrej stravy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Zákal vzniknutý následkom skladovania v chladničke nie je na závadu. 

Krajina pôvodu: Island

Článok o vitamínoch E a účinkoch
Článok o rybom oleji
Článok o vitamíne D
Článok o vitamíne D od A. Medveďa

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Oleje Vitamíny

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát