Chromdiopsid - tromlovaný náramok

6,00€ Bez DPH: 5,00€
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Chromdiopsid - tromlovaný náramok

Chromdiopsid je stále viac obľúbený, nádherne sýto sfarbený kameň, známy tiež pod názvom "Ruský smaragd", pochádzajúce z náleziska v Jakutsku. Patrí do skupiny diopsidy. Názov diopsidy je odvodený od gréckeho slova 'diopsis', ktoré znamená "dva druhy videnie alebo majúce dve podoby ". Je takto pomenovaný preto, že pri pohľade z jednej strany má exponát jednu farbu, zatiaľ čo z iného uhla sa objavuje v rôznych odtieňoch.

Tento kryštál v sebe nesie zelený lúč liečenie a hojenie na všetkých úrovniach. Svojimi ojedinelými a silnými vibráciami odstraňuje emocionálne blokády a otvára svojho majiteľa láske, sebadôvere, rozkvetu a rastu. Rozvíja analytické a intelektuálne schopnosti. Je vaším sprievodcom po pravej ceste životom. Pomáha integrovať sa do každodenného života. Odstraňuje staré citové blokády, už prekonané navyknuté vzorce správania aj zlé spomienky. Prináša hlboký pokoj a vyrovnanosť. Tiší a vyrovnáva emócie. Je kameňom srdcovej čakry, ktorú aktivuje, čistí a harmonizuje.

Chrómdiopsid je vhodný k hojeniu najmä chronických ochorení. Odstraňuje všetky energetické blokády v oblasti pľúc a srdca a umožní tak tok liečivé energie do týchto oblastí. Je úžasnú podporou v čase rekonvalescencie. Pomáha pri relaxácii a posilňuje imunitu. Blahodárne účinkuje na srdcové choroby. Má silné detoxikačné účinky, dokáže z tela vypudiť ťažké kovy a podporuje funkciu obličiek. Prináša kľudný spánok.

Farba: fľaškovo zelená, niekedy so stopami bieleho kremeňa

Náleziská: Rusko, Jakutsko

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Serafinit - tromlovaný náramok

8,00€ Bez DPH: 6,67€

Čaroit - tromlovaný náramok

8,00€ Bez DPH: 6,67€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Náramky a prívesky

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát