Biely ocot na upratovanie 10% 1l

1,50€ Bez DPH: 1,25€
  • Dostupnosť: Skladom
Štítky: white vinegar

Popis

Biely ocot na upratovanie 10% 1l

Biely 10% ocot slúži najmä ako všestranný čistiaci prostriedok v domácnosti. Spoľahlivo odstraňuje vodný kameň, dezinfikuje, a čistí. Výborne sa kombinuje s aktívnym kyslíkom napríklad na čistenie odtokov alebo WC. Odstraňuje vodný kameň aj neprijemny zapach z pracky a iných domácich spotrebičov. 

Môžete ho tiež pridať do prania namiesto aviváže. Bielizeň zmäkčí, neutralizuje elektrostatický náboj v syntetických tkanivách. Bielizeň zostane bez octového zápachu.

Pri bežnom znečistení nariedte ocot s vodou v pomere 1:4. Pri veľmi silnom znečistení použite koncentrát alebo si zriedte ocot s vodou v pomere 1:1. Pokiaľ cítite charakteristický octový zápach, opláchnite povrch čistou vodou. 

Zloženie: 10% kyseliny octovej

Skladovanie: na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu detí, spotrebujte do 24 mesiacov od dátumu výroby (uvedené na obale)

Upozornenie: Zabráňte priamemu kontaktu s očami. Spôsobuje važne podráždenie oči. Dráždi kožu. Noste ochranné rukavice / ochranný odev / ochranné okuliare / ochranu tváre. Pri kontakte s pokožkou umyte veľkým množstvom vody. Po zasiahnuti očí, ich niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak sa objaví podráždenie pokožky, vyhľadajte lekársku pomoc. Ak podráždenie očí pretrváva vyhľadajte lekársku pomoc.

Krajina pôvodu: Česká republika

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

PranieUpratovanie

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát