Befuxin extrakt z čagy 120ml

12,00€ Bez DPH: 10,00€
  • Značka: Meandra
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Befuxin extrakt z čagy 120ml

Befuxin je koncentrovaný extrakt z ryšavca šikmého, ľudovo nazývaného čaga, lat. Innonotus Obliquus. Ryšavec obsahuje veľa aktívnych látok, polysacharidy, kyselinu čagovú, steroidy, melanin, betaglukany, mangán, meď, draslík, a iné.

Čaga je druh huby, rastúcej hlavne na brezách, najmä v Rusku na Sibíri. Huba je na povrchu čierna, váži až 3 kg a rastie až 10 rokov. Zbiera sa na jeseň a na jar, kedy má najväčšiu koncentráciu účinných látok. Čaga sa vyskytuje na breste, jarabine, jaseni, ale podľa skúseností, najlepšia je práve Čaga rastúca na brezách.

Táto huba je vskutku legendárna. Už od pradávna sa v Rusku Čaga používala ako vyhlásený prírodný prostriedok. Čagu užíval sám slávny knieža Vladimír Monomach, ktorý trpel rakovinou pier. Odporúčame ho pri takmer všetkých problémoch tráviaceho traktu a čriev.

Pri aplikácii Befuxinu je veľmi vhodné a žiaduce obmedziť príjem mäsitých a tučných potravín, konzerv, údenín. Účinok Čagy je komplexný a preto nie je potrebné ho kombinovať s inými bylinami. Považuje sa za jeden z najlepších prírodných prostriedkov pri problémoch tráviaceho traktu a čriev.

Zloženie: voda: Koncentrovaný extrakt huby zvanej Čaga- Ryšavec šikmý (InonotusObliquus), stabilizovaný v 10% liehu v pomere 1:5

Odporúčaná denná dávka:1 čajovú lyžičku (cca 5 ml) zriedenú v 50ml vody 3x denne 20-30 minút pred jedlom, užívať dlhodobo 3 až 5 mesiacov

Skladovanie: mimo dosahu detí na tmavom a chladnom mieste, pri teplote do 20°C

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je vhodné pre deti. Nenahrádza rozmanitú stravu. Usedenie sedimentov je prirodzené a prípustné, preto pred každým použitím fľaštičku pretrepte. 

Krajina pôvodu: Rusko

Článok o účinkoch Čagy

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Liečivé hubyBylinné extrakty a tinktúryKožné problémy

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát