Arthro Max 100 kaps

6,95€ Bez DPH: 5,79€

Popis

Výživa pre kĺby

Arthromax je výživovým doplnkom s obsahom 4 účinných látok, z ktorých každá z nich prináša pozitívne účinky v starostlivosti o kĺby, šľachy, väzy, chrupavky.

Každá kapsula obsahuje:

  • Glukozamín sulfát 2KCL –  je látka, ktorá sa prirodzene nachádza v ľudskom tele, kde sa podieľa na vytváraní  šliach, väzov, chrupaviek a tekutiny, ktorá obklopujú kĺby a pomáha tlmiť nárazy. Pôsobí ako taký ,,vankúš“.  U niektorých ľudí sa však v dôsledku vyššieho veku a zdravotných ťažkostí táto látka vytráca. Chrupavka sa stáva tenšou, môže dôjsť k jej rozpadu, čo má za následok väčšie trenie, bolesti a stuhnutie. Náš glukozamín sa získava z exoskeletonov morských bezstavovcov.
  • Chondroitín sulfát –  je látka, ktorá sa vyskytuje prirodzene v chrupavkách ľudí a zvierat. Rovnako ako glukozamín, jeho produkcia vekom a fyzickým opotrebovaním klesá.
  • MSM (metylsulfonylmetán) – zdroj elementárnej síry (až 34%), ktorá patrí k jednej z najdôležitejších živín pre naše telo.
  • Vitamín C (kyselina L-askorbová) – okrem dobre známej podpory funkcie imunitného systému, prispieva aj k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, pokožky, zubov, psychiky a nervového systému.

!Absorpcia chondroitín sulfátu je blokovaná chitosanom, preto je nevyhnutné vyhnúť sa kombinácii týchto dvoch látok!

Zloženie: glukozamín sulfát 2KCl, metylsulfonylmetán (MSM), želatínová kapsula, objemové činidlo: maltodextrín, chondroitín sulfát, protihrudkujúca látka: stearán horečnatý rastlinného pôvodu, kyselina L-askorbová (vitamín C). 

Odporúčaná denná dávka: 1 kapsulu 3x denne a zapite dostatočným množstvom vody. 

Účinné látky v 3 kapsulách:
glukozamín sulfát 2KCl - 1599mg*
metylsulfonylmetán (MSM) -  375mg*
chondroitín sulfát - 300mg*
vitamín C - 45mg (56% RVH). 
*referenčná výživová hodnota nie je definovaná. 

Skladovanie: mimo dosahu detí, v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C, nevystavujte mrazu a vlhkosti. 

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. 

Alergény: kôrovce, mäkkýše. 

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

MSM methylsulfonylmethane 400g

8,00€ Bez DPH: 6,67€

Hyaluronic Acid 50g

15,95€ Bez DPH: 13,29€

Joint Flex Gold Natural 400g

14,00€ Bez DPH: 11,67€

Joint Flex Gold 1kg

30,00€ Bez DPH: 25,00€

Shark Cartilage 100g

7,90€ Bez DPH: 6,58€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Pre seniorovPre športovcovKapsuly a tablety

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát