Análny otvor, konečník, hemoroidy, praskliny

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny.

Curcumin - Phospholipid - Komlex - 6 ..

Ruticelit Professional - 500 ml

Hemoroidná masť - 10 g

Koloidné striebro Ag 100 sprej - 40 ..

5,00€ Bez DPH: 4,17€
Koloidné striebro Ag 100 sprej - 40 ppm - 50 ml

Koloidné striebro Ag 100 - 20 ppm - ..

14,50€ Bez DPH: 12,08€
Koloidné striebro Ag 100 - 20 ppm - 1000 ml

Koloidné striebro Ag 100 - 20 ppm - ..

6,90€ Bez DPH: 5,75€
Koloidné striebro Ag 100 - 20 ppm - 300 ml

Koloidné striebro Ag 100 - 20 ppm - ..

Koloidné striebro Ag 100 - rodinné b ..

11,00€ Bez DPH: 9,17€
Koloidné striebro Ag 100 - rodinné balenie - 350 ml

Tea Tree olej - 15 ml

TURMERIX - kurkumové kapsule - 60 ka ..

Olej Bodliakový (Ostropestrec marián ..

8,00€ Bez DPH: 6,67€
Olej Bodliakový (Ostropestrec mariánsky) - 250 ml - Solio

Fructavit - 50 ml

Grepofit spray - je určený na regene ..

9,80€ Bez DPH: 8,17€
Grepofit spray - je určený na regeneráciu kože a na starostlivosť o pokožku zo sklonom k plesniam

GREPOFIT - 135 kapsúl

Korolen - 30 ml

Ruticelit - 50ml

Zobrazenie 1 až 16 z 16 (1 stránok)

Tieto časti nášho tela symbolizujú schopnosť zbavovať sa nahromadeného „odpadu“, teda negatívnych a nepotrebných problémov, pocitov a myšlienok.

Hemoroidy, praskliny
Problémy s análnym otvorom a konečníkom svedčia o tom, že sa vám zo života ťažko vyhadzujú staré a nepotrebné veci. „Vyprázdnenie“ je ťažké a bolestivé. Zrejme v sebe máte veľkú podvedomú zlosť, strach či pocit viny. Vaše pocity sú zaťažené niečím negatívnym. Doslova „trpíte stratou“.

Duchovná príčina ochorenia hemeroidov podľa L.Hayovej spočíva v strachu z termínov, zloby z minulosti, strachu zbaviť sa bremena z minulosti. Pozitívne tvrdenie na odstránenie ochorenia - zbavujem sa všetkého, čo nie je láska, na všetko, čo chcem urobiť mám dostatok času a priestoru.

Spomínam si na jeden zaujímavý prípad. Liečil sa u mňa muž, ktorý mal niekoľkokrát denne nutkanie na stolicu, ale z análneho otvoru mu zakaždým vyšlo len malé množstvo slizu a plynov. Toto nutkanie vedel zadržať len s problémami a strašne trpel, pretože mal pocit, že je „priviazaný“ k záchodovej mise.
Vyšlo najavo, že tieto problémy súvisia s jeho predpojatosťou voči mnohým veciam v živote. Okrem toho počas rozhovoru často používal frázy typu „môžem sa na to všetko vysrať“ či „môže si to strčiť do zadku“...
Odstraňovanie starých a nepotrebných vecí v našom živote musí prebiehať ľahko, príjemne a bezbolestne. Zvyknite si na myšlienku, že z vášho tela odchádza len to, čo naozaj nepotrebujete. Rovnako je to aj s celým vaším životom. Odchádza od vás len to, čo vám už zavadzia a prekáža vo vývoji. Neupínajte sa na to!
Raz ku mne prišla pacientka so zápalom konečníka. Keď sme sa spojili s jej podvedomím, dostali sme takúto odpoveď: „Zasedela si sa na jednom mieste. Je čas nájsť si novú prácu, zmeniť vzťahy v rodine.“
Text z knihy Vnútorné príčiny chorôb – Valerij Sinelnikov – vydavateľstvo Eugenika

Ďalšie knihy od Valerija Sinelnikova

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie

AdBlock logo

alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme