Análny otvor, konečník, hemoroidy, praskliny

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny.
Zobrazenie 1 až 13 z 13 (1 stránok)

 

Análny otvor, konečník, hemoroidy, praskliny

Tieto časti nášho tela symbolizujú schopnosť zbavovať sa nahromadeného „odpadu“, teda negatívnych a nepotrebných problémov, pocitov a myšlienok.

 

Hemoroidy, praskliny

Problémy s análnym otvorom a konečníkom svedčia o tom, že sa vám zo života ťažko vyhadzujú staré a nepotrebné veci. „Vyprázdnenie“ je ťažké a bolestivé. Zrejme v sebe máte veľkú podvedomú zlosť, strach či pocit viny. Vaše pocity sú zaťažené niečím negatívnym. Doslova „trpíte stratou“.
Duchovná príčina ochorenia hemeroidov podľa L.Hayovej spočíva v strachu z termínov, zloby z minulosti, strachu zbaviť sa bremena z minulosti. Pozitívne tvrdenie na odstránenie ochorenia - zbavujem sa všetkého, čo nie je láska, na všetko, čo chcem urobiť mám dostatok času a priestoru.

Spomínam si na jeden zaujímavý prípad. Liečil sa u mňa muž, ktorý mal niekoľkokrát denne nutkanie na stolicu, ale z análneho otvoru mu zakaždým vyšlo len malé množstvo slizu a plynov. Toto nutkanie vedel zadržať len s problémami a strašne trpel, pretože mal pocit, že je „priviazaný“ k záchodovej mise.


Vyšlo najavo, že tieto problémy súvisia s jeho predpojatosťou voči mnohým veciam v živote. Okrem toho počas rozhovoru často používal frázy typu „môžem sa na to všetko vysrať“ či „môže si to strčiť do zadku“...
Odstraňovanie starých a nepotrebných vecí v našom živote musí prebiehať ľahko, príjemne a bezbolestne. Zvyknite si na myšlienku, že z vášho tela odchádza len to, čo naozaj nepotrebujete. Rovnako je to aj s celým vaším životom. Odchádza od vás len to, čo vám už zavadzia a prekáža vo vývoji. Neupínajte sa na to!


Raz ku mne prišla pacientka so zápalom konečníka. Keď sme sa spojili s jej podvedomím, dostali sme takúto odpoveď: „Zasedela si sa na jednom mieste. Je čas nájsť si novú prácu, zmeniť vzťahy v rodine.“

 
 
Text z knihy Vnútorné príčiny chorôb – Valerij Sinelnikov – vydavateľstvo Eugenika

Ďalšie knihy od Valerija Sinelnikova