Soľná lampa elektrická

16,00€ Bez DPH: 13,33€
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Soľná lampa elektrická

Solná lampa je prírodní ionizátor, který efektivne uvolňuje negativné ionty. Účinok ionizácie sa zvyšuje zahriatím soľného kryštálu pomocou žiarovky alebo čajovej sviečky umístnenej vo vnútri lampy.
Soľné kryštály majú pozitívne účinky na dýchacie cesty, obehový systém a posilňujú imunitný systém.

Soľná lampa je nádherným bytovým doplnkom, ktorý zútulňuje atmosféru domova. Tlmené svetlo je ideálne ako nočné svetlo do detských izieb či intímne osvetlenie do spálne.

Soľné lampy sú vlastne bloky kryštálov soli, ktoré vznikli už pred 250 miliónmi rokov. Ťažia sa stovky metrov pod zemou v oblasti juhozápadných Himalájí v Pakistane. Opracovanie týchto blokov soli prebieha výhradne ručne. Aj preto je každá naša soľná lampa originál a nikde inde na svete nenájdete presne takú istú, akú máte doma. Každý kryštál soli má totiž iný a originálny tvar, vnútornú štruktúru, ako aj farebný odtieň od bledoružovej po tmavočervenú.

Vďaka svojím krásným a bohatým farbám sa soľné kryštály používajú v terapii s farbami (chromoterapie). Ich upokojujúce svetlo pomáhá neurotickým osobám aj ľudom s problémami s nespavosťou.

Nakoľko je každá lampa ručne opracovaná a ide o prírodný materiál, tak sa môžu vyskytnúť rôzne farebné odtiene, praskliny a iné veľkostné a hmotnostné odchýlky, ktoré nemôžu byť predmetom reklamácie. Tieto lampy neupravujeme žiadnym spôsobom, aby neprišlo k znehodnoteniu soľného kryštálu. Ani jedna lampa nie je rovnaká, každá je unikátna a v tom je krása soľného kryštálu.

Soľná lampa elektrická, drevený podstavec, žiarovka 15W, vypínač.
 

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Soľná lampa elektrická 1

22,00€ Bez DPH: 18,33€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Soľné lampy

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát