Zubná kefka Health soft nylonové štetiny mäkká

3,20€ Bez DPH: 2,67€
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Zubná kefka Health soft nylonové štetiny mäkká

CURANATURA BAMBOO - Zelená Voľba

táto zubná kefka s mäkkými štetinami je odpoveďou na rady dentálnych hygienikov a požiadavky zákazníkov. Kvalitou a dizajnom dopĺňa doterajší sortiment, no svojou mäkkosťou ho rozširuje. Cenovo je posadená na úrovni našich Curanatura zubných kefiek a osadená je jemnejšími a hustejšími štetinkami pre správne a zdravé čistenie zubov. 

Táto zubná kefka je vyrobená výlučne z bambusu. Rúčka je z tepelne ošetreného bambusu pestovaného trvalo udržateľným spôsobom. Štetinky sú vyrobené z obnoviteľných biologicky rozložiteľných prírodných vlákien z bambusovej celulózy a kefka ako celok je bezozvyšku ekologicky kompostovateľná. Kefka neobsahuje prímesy ftalátov ani Bisfenolu A. Obal je vyrobený z recyklovaného papiera.

Kefky CURANATURA spĺňajú všetky štandardy stanovené Svetovým Sympóziom dentálnej hygieny pre zdravú a vyhovujúcu zubnú kefku, sú vyrobené bez použitia zbytočných plastov, bez ftalátov a BPA.

Zároveň je to tá najlepšia voľba pre životné prostredie. Zubné kefky CURANATURA sú 100% BIOLOGICKY ROZLOŽITEĽNÉ, balené sú v recyklovanom papieri, takže po výrobku nezostáva žiadny dlhodobý odpad.  

 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Zubné pasty a kefky

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát