Zen 50ml

15,30€ Bez DPH: 12,75€
  • Značka: Energy
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Zen 50ml

Zen je prípravok v spreji obsahujúci kombináciu éterických olejov podľa pôvodnej receptúry pochádzajúcej od mníchov z chrámu Tal Varáhi na úpätí nepálskej Annapurny. Plní funkciu „balzamu na dušu“ v dnešnej hektickej a psychicky náročnej dobe. 

V ďalekom Nepále, poblíž posvätného mesta Pokhara, leží na úpätí masívu Annapurny chrám Tal Varáhi. Práve tu nám bola ako vzácny dar zverená staroveká receptúra, ktorú si mnísi odovzdávajú už po mnoho pokolení. Zen prináša euforické zážitky, ktoré povznesú naše zmysly do duchovných sfér a zároveň upokoja rozčerenú hladinu emócií či nevyrovnanej mysle.

Zen má upokojujúce účinky na našu myseľ a uľahčuje tok energie. Je vhodný pri stavoch nepokoja, stresu, napätia, strachu alebo úzkosti. Slúži ako ideálny nástroj na meditáciu a rozjímanie. Navodzuje telesnú a duševnú harmóniu, pocity vnútorného mieru a radosti.

Zen ovplyvňuje predovšetkým energetické dráhy srdca, perikardu a troch ohnísk.

Prípravok pred použitím pretrepte a aplikujte jedným krátkym streknutím do priestoru.

Zloženie: Ethanol, Isobutan, Lavandula Angustifolia Oil, Cananga Odorata Flower Oil, Boswellia Carterii Gum Oil, Citrus Aurantium Bergamia Peel Oil Expressed, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil expressed, Vetiveria Zizanoides Root Oil

Obsahuje: Limonene, Linalool, Beta Carophyllen, Geraniol, Oct-1-en-3-yl Acetate, Pin-2(10)-ene, Cineole, Pin-2(3)--ene, Geranyl Acetate

Skladovanie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi zapálenia. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplote presahujúcej 50°C

Upozornenie: Mimoriadne horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť. Pred streknutím sa presvedčte, že nemierite nikomu do očí. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Zákaz fajčenia. Neprepichujte alebo nespaľujte ani po použití. Nestriekajte do otvoreného ohňa alebo iných zdrojov zapálenia. Odstráňte obal ako nebezpečný odpad.
 

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Jógamatka 183x61cm

19,10€ Bez DPH: 15,92€

SPIRON - 50ml

15,30€ Bez DPH: 12,75€

Three Kings - 50ml

12,90€ Bez DPH: 10,75€

Tibet Dream Aromatherapy sviečka 45g

8,90€ Bez DPH: 7,42€

Tibet Zen Aromatherapy sviečka 45g

8,50€ Bez DPH: 7,08€

Tick-a-Tack - Prírodný repelent - 50 ml

12,70€ Bez DPH: 10,58€

Spiron AIR - 10ml

15,30€ Bez DPH: 12,75€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Éterické a vonné olejeAntiseptické a repelenty

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát