Zápach z úst

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny.
Zobrazenie 1 až 1 z 1 (1 stránok)

Zápach z úst je znakom mentálnej „zatuchnutosti“. Vaše myšlienky a pocity, názory či zvyky natoľko zostarli, že už začali „zaváňať“. Je čas vniesť do života niečo nové a čerstvé!

Na konzultáciu ku mne prišiel jeden mládenec. Pri ústach si držal vreckovku.

„Pán doktor,“ povedal, „pred rokom sa mi objavil nepríjemný zápach z úst. Neviem, s čím je to spojené. Môže to byť zápalom nosohltanu? Lekári ma vyšetrovali, ale na nič neprišli. Ale ja cítim, že niečo nie je v poriadku.“

Z rozhovoru s jeho podvedomím vysvitlo, že príčinou choroby bola nepríjemná situácia, ktorá sa odohrala presne pred rokom. Odvtedy v sebe tento mladík nosil hnev a pomstychtivé myšlienky. Podarilo sa mi presvedčiť ho, aby zmenil vzťah k minulosti a aby si z nej zobral pozitívne ponaučenie.

„Vymeňte svoje staré, zatuchnuté myšlienky, ktoré vám bránia šťastne žiť, za nové a čerstvé, s ktorými vám bude oveľa lepšie,“ poradil som mu.

Text z knihy Vnútorné príčiny chorôb – Valerij Sinelnikov – vydavateľstvo Eugenika
Ďalšie knihy od Valerija Sinelnikova