Zakázané zdraví - nevyléčitelné bylo včera - Kalcker Ludwig Andreas

20,00€ Bez DPH: 18,18€
Štítky: CDS

Popis

Zakázané zdraví - nevyléčitelné bylo včera - Kalcker Ludwig Andreas

Táto kniha je výsledkom mnohoročnej práce zberu dát o údajne nevyliečiteľných chorobách, v ktorej sa biofyzik Andreas Kalcker odvážil hovoriť pravdu a ponúka riešenie tam, kde podľa medicíny žiadne nie je. Potom, čo sám prekonal nevyliečiteľné ochorenie, sa mu podarilo zistiť, čo je vlastne spoločným menovateľom väčšiny chorôb. Zároveň ukazuje, čo môže byť riešením pre tieto nevyliečiteľné choroby. To samozrejme vyvoláva veľkú polemiku. Táto kniha ukazuje, čo to znamená začať premýšlať o fyzickom a duševnom zdraví človeka novým spôsobom. Zároveň zisťuje, že vo farmaceutickom priemysle nič nie je také, aké sa zdá byť. Nová kniha Andreasa Kalckera je písaná jednoduchým a zrozumiteľným jazykom pre bežných ľudí, ale aj pre zdravotníkov, s cennými protokolmi zberu dát a svedectvami o vyliečení z chorôb od A do Z.

Úryvky z kníh a čo píše Jim Humble o MMS a CDS

Produkty, o ktorých sa v knihe píše

Článok s ďalšími informáciami o CDS

Autor knihy Andreas Kalcker je priateľom Jima Humbleho, objaviteľa MMS, s ktorým spolupracuje už mnoho rokov. V tejto knihe sa nevenuje výhradne MMS/CDS a oxidu chloričitému, ale aj ďalším možnostiam pozitívneho ovplyvňovania zdravia ľudí a zvierat. Vôbec po prvý-krát sa tu tiež môže bežný čitateľ stretnúť s vedeckým vysvetlením toho, prečo oxid chloričitý zaberá na toľko chorôb. 

Vyššie uvedené informácie pochádzajú od spoluautorov knihy. Biopotraviny RAJ neposkytujú žiadne ďalšie informácie a návody na užívanie.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát