Záhady ľudstva, Zeme a vesmíru Pavol Peter Kysucký

18,90€ Bez DPH: 17,18€
Štítky: Torden

Popis

Záhady ľudstva, Zeme a vesmíru Pavol Peter Kysucký

Ako Západ, Vatikán a Rotschildovci sfalšovali dejiny je prvá, v ktorej autor píše skoro výhradne informácie, ktoré odpisuje. Informácie, ktoré autor si asi z 90 % našiel na ruskom internete. Teda „odpisuje“ šokujúce informácie z internetu, s ktorými ale súhlasí a myslí si, že tieto informácie sú filozoficky a aj psychologicky veľmi dôležité pre ľudí.

Texty a obrázky doplňuju autorove komentáre a hodnotenia. Mnohé tu uvádzané internetové informácie sú na internete len ako fakty a otázky, ale bez odpovedí! Autori týchto informácií – záhad – nevedeli na kladené otázky a skutočnosti odpovedať!  A práve odpovede autora knihy na tieto otázky budú asi šokujúcejšie, ako vlastné internetové „záhady“.

Slovenské príslovie hovori: „Zvyk je železná košeľa“. Je to znie strašné! Teraz je jasné, prečo možno až 95 % populácie na Slovensku nedokáže „svojou vôľou“ skoro nič zmeniť vo svojich životoch. Nebojujte so sebou – vôľa je násilie! Nikdy sa neodnaučía fajčiť, ak to chcu dokázať „vôľou“. Násilím nikdy nedokážu nič ani sámi proti sebe.

A teraz porozmýšľajme. Platí takáto postupnosť, ktorá jediná vedie k zmene života: „Myšlienka – Čin – Zvyk – Osud“. Najskôr je potrebná Myšlienka – potom treba uskutočniť prvý Čin podľa tejto novej myšlienky – urobiť viac takých činov, čo sa zmení na Zvyk – a zvyk určuje Osud.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Záhady, fantasy, sci-fiSpoločnosť

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát