Vy jste Placebo - na stavu mysli záleží - Dr. Joe Dispenza

16,45€ Bez DPH: 14,95€

Popis

Vy jste Placebo - na stavu mysli záleží - Dr. Joe Dispenza

Vy ste placebo je návod na to, ako robiť zázraky so svojím telom, zdravím a vo svojom živote. Je to proste skvelá kniha. Možno je to jediný recept, aký budete potrebovať. Christiane Northrup, M.D. autorka bestsellerov

Je možné vyliečiť sa len prostredníctvom myšlienok - bez liekov a operácií? Pravda je taká, že sa to stáva oveľa častejšie, než by ste očakávali. Viera mysli skutočne uzdravuje. V knihe Ste placebo doktor Joe Dispensa predkladá niekoľko doložených prípadov tých, ktorí prekonali rakovinu, srdcové choroby, depresiu, artritídu alebo triašku spojenej s Parkinsonovou chorobou iba vďaka tomu, že verili v placebo efekt. Doktor Dispensa však opisuje aj odvrátenú stranu placebo efektu - ako napríklad ochoreli alebo dokonca zomreli ľudia, ktorí boli svedkami čarodejníckych alebo voodoo praktík, alebo potom, čo im bola stanovená chybná diagnóza a oni si mysleli, že trpí vážnou chorobou. Viera môže byť tak silná, že farmaceutické firmy používajú dvojité a trojité náhodné slepé štúdie, ktoré sa snažia vylúčiť moc mysli nad telom pri posudzovaní nových liekov. Využite efektívne placebo efekt.

Doktor Dispensa robí oveľa viac, než len skúma históriu a fyziológiu placebo efektu. Kladie si otázku, či je možné sa naučiť princípy placebo efektu, bez toho aby ste sa spoliehali na akékoľvek vonkajšie látky, a dosiahnuť rovnaké vnútorných zmien v oblasti zdravia človeka a nakoniec aj celého jeho života. Ďalej predkladá vedecké dôkazy (napríklad röntgenové snímky mozgu) neuveriteľných prípadov uzdravenie, ktorých bol svedkom na svojich workshopoch, na ktorých sa jeho účastníci naučili osobnostné transformáciu založené na praktickom využití tzv. Placebo efektu. V závere knihy je vysvetlené, ako môže meditácia zmeniť našu vieru a očakávanie, ktoré nás držia späť - čo je prvý krok k vyliečeniu. Nič nie je nemožné ... stačí uveriť. Kniha prepája najnovšie výskumy na poli neurovedy, biológie, psychológie, hypnózy, životných podmienok a kvantovej fyziky, aby potvrdila účinky placebo efektu ... a tiež ukázala, ako môže byť zdanlivo nemožné v konečnom dôsledku skutočne možné.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Osobnostný rast, marketingDuchovný rozvoj

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát