Uzemnění - zdraví prospešný objev všech dob - Ober Clinton

12,20€ Bez DPH: 11,09€

Popis

Uzemnění - zdraví prospešný objev všech dob - Ober Clinton

Načerpajte energiu a silu Zeme! Žite viac v kontakte so Zemou, využívajte jej prírodného povrchového náboja!

Pomocou jednoduchých pomôcok a spôsobov, napríklad len chôdzou naboso, sa Zemi dotýkajte, spájajte s ňou - teda uzemňujte sa. Tento jednoduchý proces zabraňuje tvorbe chronických zápalov v tele a následne rozvoju civilizačných ochorení, porúch spánku, alergií, hormonálnych výkyvov, kĺbových ťažkostí, orgánového postihnutia a ďalších chronických problémov. Tím autorov predkladá odborné argumenty podložené fyzikálnymi faktami, nejedná sa teda o ďalšiu zo šarlatánských metód.

Pozitívne reakcie ľudského organizmu na uzemňovacie procesy, či už sa jedná o obyčajné chodenie naboso vonku či spanie na posteli s uzemňovacím káblom, sú v tejto knihe zdokumentované na desiatkach príbehov skutočných ľudí a na písomnom svedectvo lekárov, fyzioterapeutov, psychiatrov a ďalších špecialistov starajúcich o ľudskej zdravie.

Článok, videá a viac info o uzemňovaní

Uzemňovací náramok

"Uzemnenie nás spája s prírodou a príroda je zásadným zdrojom zdravia a uzdravovania. Táto kniha je príručkou k jednému z najväčších liečivých tajomstiev prírody. "- John Gray, Ph.D., autor knihy Muži sú z Marsu, ženy z Venuše"
Uzemnenie sa môže zaradiť rovno vedľa objavenie penicilínu. Táto kniha sa pravdepodobne stane najvýznamnejším zdravotníckym čítaním dvadsiateho prvého storočia. "- Ann Louise Gittleman, Ph.D., CNS, autorka knihy Výživa podľa metabolických typov

Clinton Ober je odborník v odbore elektrotechniky, časom sa vypracoval do vedenia firiem, zaoberajúcich sa káblovými a počítačovými systémy v USA. Po ťažkom ochorení sa začal venovať vedeckému výskumu i praktickému uplatňovaniu konceptu uzemnenia. Stephen T. Sinatra, M.D., F.A.C.C. je kardiológ a certifikovaný bioenergetický psychoterapeut sa 40-ročnou praxou, ktorý sa špecializuje na boj so zápalovými procesmi v tele. Martin Zucker sa už vyše tridsaťpäť rokov zaoberá písaním o prírodnom liečení, fitness a alternatívnej medicíne, napísal stovky článkov a veľa kníh.

"Táto inšpiratívna a kvalitným výskumom podložená kniha vysvetľuje nebezpečenstvo, ktorému čelíme v dôsledku odtrhnutia sa od moci a energie Zeme a jej bezhraničnej zásobárne voľných elektrónov. Nemôže to byť príčinou celého radu našich chorôb, chronických zápalov, zlého spánku a ďalších neduhov? Brilantná hypotéza skvele zakotvená vo vede. "- Nicholas Perricone, MD, autor knihy Navždy mladá"
"Uzemnenie sa môže ukázať byť rovnako zásadné ako slnečné svetlo, vzduch, voda a živiny. , Nech je vám Zem milostivá! ' "- Gary E. Schwartz, Ph.D., profesor psychológie a medicíny na University of Arizona a autor The Energy Healing Experiments"
"Uzemnenie ľudského tela ovplyvňuje jeho fyziologické procesy. Môže ísť o zásadný faktor pri regulácii endokrinnej a nervovej sústavy. "- Karol Sokal, M.D., Ph.D., Pawel Sokal, M.D., Ph.D., Bydgoszcz, Poľsko
"Hormonálna nerovnováha je medzi ženami veľmi rozšírená. Uzemnenie má hlboké, blahodarné účinky, ktoré pomáhajú znovu vyvážiť celý systém a zmierniť symptómy. "- Amanda Wardová, n.d., Encinitas, Kalifornia
"Na svete možno neexistuje základnejšieho, univerzálnejšieho nástroja uzdravovania ľudí ako je uzemnenie. Nadviazať znovu spojenie so Zemou by sa malo stať novým poslaním ľudstva. "- Jed Diamond, Ph.D., autor kníh Mužská menopauza a Mrzutý muž? Viem, ako na neho!
"Uzemnenie nastavuje úplne novú, zdravšiu laťku pre to, čo je vo fyziológii normálne." - Chuck Muniera, D.M.D., Augusta, Maine

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Alternatívna medicína, zdravie

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát