Taurín 100 kaps

6,95€ Bez DPH: 5,79€

Popis

Taurín 100 kaps

Taurín je organická kyselina, jedna z najrozšírenejších v ľudskom tele, kde sa nachádza takmer v každej bunke. Vysoké hladiny taurínu sa nachádzajú predovšetkým v kostrovom svalstve a v mozgu. Pre telo má taurín nenahraditeľnú funkciu. Jeho význam spočíva v zlepšení schopnosti svalových buniek prijímať energiu. Je tiež dôležitý pre regeneráciu energetických zásob.

Taurín je známy aj ako antioxidant, teda látka, ktorá ochraňuje bunky pred škodlivinami. Je obľúbeným a cenovo dostupnou súčasťou mnohých predtréningových stimulantov. a je často používaný aj ako súčasť vysoko energetických potravín pre športovcov. Jeho doplňovanie má dôležité aj u seniorov.

Prirodzene ho prijímame v potrave, najvýznamnejšími zdrojom sú všetky druhy mäsa a rýb. Preto najmä vegetariáni majú problém prijímať taurín z jedla. Tento výživový doplnok je určený pre športovcov alebo ľudí s nedostatočným príjmom tejto látky.

Zloženie: L-taurín, želatínová kapsula, protihrudkujúce látky: stearan horečnatý rastlinného pôvodu, oxid kremičitý

Odporúčaná denná dávka: 1 kapsulu 3 x denne medzi jedlami a zapite dostatočným množstvom vody

Účinné látky v ODD (3 kapsuly): L-taurin 1800 mg (regerenčná výživová hodnota nie je definovaná)

Skladovanie: mimo dosahu malých detí, v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6 - 25 °C, nevystavujte mrazu a vlhkosti

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Taurine 400g

7,85€ Bez DPH: 6,54€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Pre seniorovPre športovcovAminokyselinyKapsuly a tablety

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát