Taška ľanová

9,90€ Bez DPH: 8,25€

Popis

Taška ľanová

Ľan je výborným prírodným materiálom, pretože je to nenáročná rastlina, odolná voči škodcom. Pri jeho pestovaní nie je potrebné používať pesticídy ani hnojivá a pri samotnej výrobe ľanovej tkaniny nie sú potrebné žiadne chemické úpravy. Preto patrí medzi ekologické tkaniny.  Okrem toho je ľan prirodzene antibakteriálny a dokonca aj rezistentný voči plesniam, teda ľan je veľmi vhodný aj pre alergikov. Vďaka týmto vlastnostiam je ideálny aj minulosťou overený pomocník pri zdravom uskladnení chleba, pečiva, byliniek, strukovín, húb, ovocia, zeleniny ..... vo vašej domácnosti.

Ľanové vrecko môžete využívať opakovane, vydrží roky, bez zbytočného plytvania sáčkami, ktorých za jeden rok vyhodí jedna osoba cez 400 kusov.

 Navyše ekologickosť ľanu spočíva aj v jeho nespornej výhode rýchlej rozložitelnosti, pretože ako tkanina postrihaná na drobné kúsky v komposte rozložiteľná do 1 mesiaca.

Všetky použité materiály produktu sú netoxické a ľahko rozložiteľné v prírode, čo znamená, že má minimálny dopad na životné prostredie.

Táto nákupná taška z ľanu je určené na nakupovanie, či skladovanie potravín. Má praktické, široké popruhy pre pohodlné nosenie na ramene.

Pred prvým použitím doporučujeme vrecko ručne oprať a žehliť ešte vlhké.  Prírodné materiály vrátane ľanu sa niekedy zbehávajú a preto je tento postup vhodné dodržať.

Rozmery: 35x45 cm

Materiál: 50% ľan, 50% bavlna, popruh: 100% bavlna

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Ľanové vrecúška

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát