Tajomstvá ovládania ľudstva 1.diel Gen. Konstantin Pavlovič Petrov

24,90€ Bez DPH: 22,64€
Štítky: Torden

Popis

Tajomstvá ovládania ľudstva 1.diel Gen. Konstantin Pavlovič Petrov

Gen Mjr. Konstantin Pavlovič Petrov predstavuje sériu prednášok o riadení globálnych procesov naprieč celým svetom. Moderným jazykom odhaľuje dávne ideologické a filozofické poznanie, ktoré bolo pred ľudstvom úmyselne tisícky rokov ukryté, aby mohli vybrané elity ľudstvom jednoducho manipulovať, kontrolovať ho a riadiť. Autor toto poznanie porovnáva so súčasne existujúcimi predstavami o koncepcii tohto sveta. Z tohto pohľadu následne úplne nanovo analyzuje históriu ľudstva ako riadeného procesu, ako aj úlohu Ruska v tomto procese. Petrov navyše odhaľuje aj nespochybniteľný pôvod samotného ľudstva, jeho históriu a skutočný účel našej existencie.

Kniha podrobne popisuje celý komplex riadiacich procesov, ktorými sme ovládaní tak na lokálnej ako aj globálnej úrovni. Stáva sa tak akýmsi komplexným úvodom do štúdia Koncepcie spoločnej bezpečnosti a Dostatočne všeobecnej teórie riadenia. Autor v nej objasňuje popri podrobnom návode riadenia supersystémov aj vplyv egregorov a noosféry na naše každodenné životy, ako aj na priebeh procesov v celej spoločnosti. Veľmi názorne objasňuje elementárne základy ovládania ľudstva prostredníctvom ekonomickej sféry a úlohu globálneho úverového a finančného systému, ktorý je založený na úžere.

Petrov v tejto prvej časti dvojdielnej knihy odhaľuje mechanizmus klamstva, ktorým sme ovládaní a navrhuje nové a spravodlivejšie metódy riadenia spoločnosti a ekonomiky ako celku.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Spoločnosť

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát