Švédske kvapky Mária Treben originál 200ml

15,90€ Bez DPH: 13,25€

Popis

Švédske kvapky Mária Treben originál 200ml

Recept na švédske kvapky sa našiel až po smrti slávneho švédskeho lekára, rektora lekárskej fakulty doktora Samsta medzi jeho spismi. Doktor Samst nešťastne  zomrel vo veku 104 rokov keď spadol zo svojho koňa. Švédske kvapky znovu ožili vďaka slávnej rakúskej  bylinkárke Márií Treben, ktorá príbeh ako sa stretla so švédskymi kvapkami popísala v jednej z jej kníh

Tieto švédske kvapky s alkoholom, ktoré vyrába Rakúska spoločnosť Maria Treben Naturprodukte GmbH podľa receptu Márie Treben. ktorá upravila pôvodný recept od Švédskeho doktora Samsta .

Zloženie: Angelika, Orechové škrupiny, Sladké drievko, Manna, Kurkuma, Palina, Krasovlas, Myrha, Rozmarín, Šalvia, Horec, Aníz, Kardamom, Mäta pieporná, Šafran, Šťava sladkého drievka, Klinček, Škorica, Zázvor, Požlt farbiarsky, Galganový podzemok, Koreň irisu, Saturejka, Materina dúška, Nátržník, Šalvia, Gáfor, Karamel, Alkohol (32%).

Odporúčaná denná dávka: 
Minimálna: 2 čajové lyžičky denne (1 čl ráno a 1 čl večer) vždy rozmiešané vo vode, alebo v čaji
Maximálna: 2 polievkové lyžice denne (1 pl ráno a 1 pl večer) vždy rozmiešané vo vode, alebo v čaji
Vonkajšie: formou obkladu alebo potieraním na pokožku 

Skladovanie: na suchom mieste

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov. Pri individuálnej neznášanlivosti na jednotlivé zložky produktu sa o jeho užívaní poraďte so svojím lekárom.

Krajina pôvodu: Rakúsko

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Bylinné extrakty a tinktúry

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát