Sťopa 2.diel Sergej Almazov

16,90€ Bez DPH: 15,36€
Štítky: Torden

Popis

Sťopa 2.diel Sergej Almazov

Sťopa - chlapec, ktorý zachránil svet

Deti snívajú o tom, že sa čo najskôr stanú dospelými. Dospelí aspoň na chvíľu snívajú o návrate do detstva. Kniha O Sťopovi je pre obe skupiny. A tiež pre tých, ktorí sú spokojní so svojím súčasným stavom. Kniha, ktorá deti naučí chápať svet dospelých a dospelým pomôže spomenúť si, ako chápu svet deti.

Pamätáte si príslovie: „Keby mladosť vedela, keby staroba mohla“? Taký je život.  Elixír mladosti však nie je potrebný, ak ostane mladou naša Duša. Tajomstvo nesmrteľnosti je v uvedomení si svojho „ja“. A hlavne o tom je táto kniha.

Za „detskou“ formou obsahuje úplne „dospelácky“ obsah, praktické rady sú uvedené v mnohých každodenných záležitostiach. Táto kniha pomôže každému pochopiť, že šťastní UŽ sme a nemusíme sa za šťastím nikam náhliť. Sťopa bude vašim verným sprievodcom.

Sme si istí, že v blízkej budúcnosti sa objaví viacero takýchto kníh. Čas diktuje svoje vlastné zákony. Zákonom našej doby je zjednotenie. Nie obyčajné spájanie, ale doslovné zjednotenie. Skončí sa éra rozdeľovania spoločnosti a všetci pochopíme, že sme aj tak neoddeliteľnou súčasťou JEDNÉHO CELKU.

Neznamená to však žiadnu uniformitu. Budeme jednotní ako orchester, kde je sto rovnakých huslistov či trubačov, ale každý je pritom iný – jedinečný. Jednota spočíva v harmónii. A nech je táto harmónia vždy s nami. Príjemné čítanie všetkým.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Sťopa 1. diel Sergej Almazov

16,90€ Bez DPH: 15,36€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Beletria

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát