Síla myšlenky III - nemocí z emocí - Krzemieňová Antonie

9,90€ Bez DPH: 9,00€

Popis

Síla myšlenky III - nemocí z emocí - Krzemieňová Antonie

Po rokoch liečby bola autorka, Antonie Krzemieňová, postavená pred rozhodnutie. Má čo byť dva roky na operačnom sále a v medziobdobí užívať prášky proti bolesti? Alebo existuje iná možnosť a možno sa vyvarovať závislosti na liekoch? Prvý variant pre ňu vtedy nepripadala do úvahy. A tak nezostalo, než hľadať. Roky štúdia a poznávanie priniesli svoje ovocie.

Práve skúsenosti a znalosti získané na tejto ceste sú obsahom tretieho dielu cyklu Sila myšlienky s podtitulom Choroby z emócií.

Prečo choroba ako nepozvaný hosť navštívila práve vás? Ako sa môžete liečiť? Hrá tu psychika nejakú rolu? Môžeme sa uzdraviť silou vôle? Prečo niekedy liečbe odolávame? Môže sa človek vyhnúť chorobe? Musíme niesť rodinnú záťaž? Má náš spôsob myslenia vplyv na choroby? Zaujímajú vás odpovede na tieto otázky? Potom neváhajte a začítajte sa. Práve na ne a mnoho ďalších odpovedá táto kniha plná príbehov zo životov obyčajných ľudí. Myšlienka je aj v tomto prípade mocná čarodejnica. Dokáže tvoriť i ničiť. Uzdravovať aj vyvolať choroby. A ruka v ruke s emóciami otvára vrátka k nášmu zdraviu.

Článok o autorke a o psychosomatike

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Duchovné príčiny chorôbDuchovný rozvoj

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát