Rok blázna Juraj Štubniak a René Skalný

12,90€ Bez DPH: 11,73€
Štítky: Bez náhubku

Popis

Rok blázna Juraj Štubniak a René Skalný

Rok blázna je kniha, ktorú Juraj Štubniak spolu so spoluautorom, ktorý píše pod pseudonymom René Skalný, pripravovali celý rok. Pôvodná myšlienka bola prostá: Dať na papier to najlepšie zo scenárov Vašich obľúbených videí, prakticky od začiatku mojej tvorby. A možno aj trochu viac… Niečo zo zákulisia, postrehy, či politicky nekorektné srandičky, ktoré by digitálny cenzor len tak nerozdýchal.

Ale pri tom písaní sa autori nejako odtrhli z reťaze a fantázii nechali voľný priebeh. Na 248-mich stranách nájdete nielen politickú satiru, ale aj podstatnú časť autorovho súkromia (miestami dokonca viac, ako by aj chcel), niekoľko plnotučných (!) poviedok, či dokonca pasáže, ktoré odhaľujú zákulisie šoubiznisu a vysokej politiky, alebo aj také, ktoré ponúkajú konkrétne riešenia, ako z toho von.

Napriek rozsahu, je z toho vo výsledku svieže dielko, v ktorom si osviežime pamäť udalosťami (a ich dôsledkami) z dôb nedávno minulých a spolu sa ponoríme do vôd sarkazmom zafarbenej fikcie a neodmysliteľného humoru.

 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Očkovanie, obchod so zdravím, konšpirácieSpoločnosť

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát