Prívesok Ametyst srdce 3cm

4,90€ Bez DPH: 4,08€
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Prívesok Ametyst srdce 3cm

Ametyst pomáha otvárať duchovné a mimo zmyslové vnímanie, jeho fialová farba totiž symbolizuje zmenu vedomia, zhluky ametystu sú vhodné ak ich použijeme ako objekty sústredenia na jasnovidectvo. Ametyst patrí medzi najlepšie meditačné kamene.

Pomôže k napravení pochybení v zmysle hodnôt. Pokladajú ho za most medzi nebom a zemou, pomôže prekonať žiaľ pri strate milovanej osoby. Určuje smer života človeka od materiálneho sveta k vyšším duchovným sféram. Azda aj preto sa ním zdobili cirkevní hodnostári – jednak ich mal podporiť v zdržanlivosti a cudnosti a jednak mal prehlbovať ich čistotu a duchovnosť.

Vďaka fialovej farbe, ktorá vytvára vnútornú rovnováhu a pokoj, je ametyst vhodný pre všetkých mentálne pracujúcich, veľmi citlivých a psychicky založených ľudí, pôsobí proti bolestiam hlavy a migréne, lebo zmierňuje mentálnu úzkosť, ktorá ich spôsobuje. Výrazne podporuje intuíciu, vízie a snenie, ako aj inšpiráciu k vyšším ideám, umeniu, poézii či potrebe slúžiť a pomáhať druhým. Obzvlášť pomôže ľuďom, ktorí trpia ťažkými snami.

Jeho energia prebúdza vôľu, odhodlanie a odvahu zbaviť sa starých návykov. 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Prívesok - Ametyst srdce

2,30€ Bez DPH: 1,92€

Prívesok - Ametyst srdce s retiazkou

6,90€ Bez DPH: 5,75€

Prívesok - srdce - tigrie oko - 3 cm

4,50€ Bez DPH: 3,75€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Náramky a prívesky

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát