Prostriedok na umývanie riadu - Harmanček - 1000ml

9,35€ Bez DPH: 7,79€
  • Značka: Eurona
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Prostriedok na umývanie riadu - Harmanček - 1000ml

Jedinečná receptúra s hypoalergénnou parfumáciou rozmanitých kvetinových a ovocných vôní. Veľmi šetrný k pokožke Vašich rúk, vhodný aj pre suchú a citlivú pokožku. Obsahuje prírodné látky šetrné k zdraviu aj k prírode.

Tvorí bohatú penu a dôkladne odstraňuje aj silnú mastnotu, pripáleniny a zaschnuté zvyšky jedla. Prostriedok je vysoko koncentrovaný, účinkuje okamžite a pre dôkladné umytie stačí len veľmi malé množstvo. Príjemnú parfemáciu ucítite počas samotného umývania, na riadu však nezanecháva žiadne stopy.

Použitie: Môžete ho používať neriedený nanesením priamo na hubku alebo riedený v pomere 1 diel prípravku:3 dielom vody s lyžičkou kuchynskej soli (zlepší hustotu neriedeného prípravku a zvýši lesk umytého riadu). 

Zloženie: 5-<15 % aniónové povrchovo aktívne látky, 5-<15 % amfotérne povrchovo aktívne látky, <5 % neiónové povrchovo aktívne látky, <5 % Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Chamomilla Recutita Flower Extract, parfumy, Sodium Benzoate

Skladovanie: mimo dosahu detí, na suchom mieste v originálnom obale pri izbovej teplote do 25°C, chráňte pred mrazom a priamym slnečným svetlom.

Upozornenie: Pozor. Dráždi kožu. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Noste ochranné okuliare. Po zasiahnutí očí: niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Zneškodnite obsah/nádobu podľa miestnych predpisov.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Hubka biela veľká

0,80€ Bez DPH: 0,67€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Umývanie riadu

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát