Prírodný vitamín E 60 kaps

16,90€ Bez DPH: 14,08€
Štítky: Toco

Popis

Prírodný vitamín E 60 kaps

Prírodný vitamín E s úplným spektrom tokotrienolov vo vegánskych kapsulkách, ktoré sú vyrobené z výlučne z prírodných zložiek a navyše neobsahujú konzervanty.

Obsah tokotrienolov – nenasýtených foriem vitamínu E je vo výživových doplnkoch výnimočný. S takmer 100% istotou ich vôbec neobsahujú. Pritom tokotrienoly poskytujú až 50-krát vyššiu antioxidačnú ochranu organizmu v porovnaní s tokoferolmi, nasýtenými formami vitamínu E. Majú tiež širšie spektrum biologických účinkov.

Prírodný vitamín E vo vegánskych kapsulách je jediný výživový doplnok s klinicky overenou, 250% zvýšenou vstrebateľnosťou. Pre svoje výnimočné biologické účinky možno produkt nazvať Super E vitamín alebo Vitamín E 2. generácie.

Prečo užívať kvantá lacných syntetických náhrad E vitamínu alebo izolované prírodné tokoferoly, keď stačí prírodný E vitamín s tokotrienolmi v dávke niekoľko miligramov.

Výhodou produktu je možnosť kombinácie s ktorým koľvek rybím olejom a prispôsobenie dávky podľa Vašiej potreby od prevencie až k podpore liečby vážnejších stavov.

Zloženie: zmes prírodného vitamínu E (31,7mg), prírodná zmes tokotrienolov (25mg), extra panenský olivový ole, vegánska kapsula (karagénan, glycerol, modifikovaný škrob, purifikovaná voda)

Odporúčaná denná dávka: 1-3 kapsuly pre dospelých, zapiť vodou

Účinné látky v 1 kapsule:
Zmes prírodného vitamínu E 31,7 mg
    z toho D-alfa tokoferol 6,7 mg
Prírodná zmes tokotrienolov 25 mg

Online prepočet medzi medzinárodnými jednotkami IU a μg, alebo mg.

Skladovanie: mimo dosahu detí, na suchom mieste

Upozornenie: Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nie je určený deťom a tehotným ženám.

Krajina výroby: Slovenská republika

Článok o vitamínoch E a ich účinkoch pre mozog, cievy, srdce i vlasy

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Lutein + Vitamin A 60 kaps

7,40€ Bez DPH: 6,17€

Serapeptáza 120.000 - 90 kapsúl

35,90€ Bez DPH: 29,92€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

AntioxidantyVitamínyKapsuly a tablety

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát