Podložka s keltskou špirálou - zelená

8,00€ Bez DPH: 6,67€

Popis

Podložka s keltskou špirálou - zelená

Podstatnou vlastnosťou tejto podložky je použitie keltskej špirály, ktorá je v nej aplikovaná.

Jedná sa o ľavo-točivú keltskú špirálu, ktorej sa prisudzujú isté vlasnosti, ako nasávanie prospešnej kozmickej energie. Tento typ špirály sa používa aj na tzv "spinovanie pitnej vody". Bežná pitná voda z vodovodu má iné chemicko-fyzikálne vlastnosti ako čerstvá pramenitá voda, pretože jej vlastnosti sa zmenili pri jej čistení vo vodárni, ale aj transportom rúrami až k odberateľovi.

Spinovaním môžeme bežnú vodovodnú vodu  „zušľachtiť“, t.j. dostane príjemnejšiu, lahodnejšiu chuť a bude mať blahodárnejšie účinky pre ľudský organizmus. V literatúre sa uvádza, že takáto voda má liečivé a regeneračné schopnosti a dodáva ľudskému telu pozitívnu energiu.

Molekula vody v ľudskom tele má okolo seba elektrón. Jeho kruhová dráha je v 180 ° polkruhu smerom na juh. Tekutiny, ktoré pijeme, sú však prehnané kovovým potrubím, preto sa elektróny molekúl vody točia na sever. Takže všetci pijeme vodu, ktorá je na molekulárnej úrovni nesprávne ovplyvnená. 

Podložka musí byť na stole položená stranou špirály smerom hore, vtedy sú aj všetky texty na nej čitateľné. Pohár s pitnou vodou by mal byť v kľude položený na podložke asi 1 minútu. Po tomto čase už bude voda upravená spinovaním. Je vyrobená z nerozbitného a tepelne odolného materiálu (-20°C po 120°C).

Rozmery: 10cm x 1,6mm

Materiál: podložka - sklolaminát , špirála - meď

Hmotnosť: 25g

 

 

 

 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Žiariče, amulety a ochranné symboly

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát