Perga - fermentovaný obnôžkový peľ - 100 g

12,50€ Bez DPH: 10,42€

Popis

Perga - fermentovaný obnôžkový peľ - 100 g

Perga je unikátny prírodný biologicky aktívny produkt s mimoriadnymi ozdravnými vlastnosťami. Podľa kvality biologicky aktívnych komponentov obsiahnutých v nej (monosacharidy, 16 zameniteľných a nezameniteľných kyselín, 13 mastných kyselín, karotenoidy, vitamíny E, C, P, B1, B2, B3, B6, draslík, magnézium, fosfor, mangán, železo, meď, zinok, chróm, jód, kobalt, enzýmy a látky podobné hormónom) a ich všestranného a efektívneho pôsobenia na organizmus človeka, podobný produkt jednoducho v prírode neexistuje. 

Včelie produkty sú silnými antioxidantmi a prispievajú k výraznej očiste organizmu (tzv. detoxu),ktorá sa môže prejaviť oparom, vyrážkami, preháňaním na toaletu či zväčšenými mandľami. Aby ste zmiernili tieto príznaky, odporúčame počas konzumácie produktu prijímať zvýšené množstvo tekutín. Spomínané príznaky detoxikácie nie sú dôvodom na ukončenie užívania produktu. Jeho priaznivé účinky sa bežne dostavia po cca 2-týždňovom pravidelnom užívaní.

Ak ešte so včelími produktmi nemáte skúsenosti a obávate sa alergickej reakcie, vyskúšajte si urobiť jednoduchý test znášanlivosti - malé množstvo produktu rozžujte a nechajte v ústach rozpustiť. Platí, že ak do 24 hodín nezaznamenáte žiadnu nepriaznivú reakciu, na pergu alergiu s najväčšou pravdepodobnosťou nemáte.
Majte na pamäti, že pri prvotnom užívaní je vždy dobré začať ten-ktorý včelí produkt konzumovať v malých dávkach a prijímané množstvo zvyšovať postupne.

Zloženie: 100 % perga (fermentovaný včelí peľ)

Dávkovanie:
Dospelí: 4 - 6 granuliek 2x denne, nechať rozpustiť v ústach 30 minút po jedle
Deti: na každých 10 kíl váhy 1 granulka 2x denne, nechať rozpustiť v ústach 30 minút po jedle 

Skladovanie: na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote a relatívnej vlhkosti do 75 %, chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uskladňovať mimo dosahu malých detí. Nevhodné pri alergii na med a včelie produkty. Spotrebujte do 3 mesiacov od otvorenia.

Perga sa nazýva aj fermentovaný peľ, úľový peľ, včelí chlieb alebo ambrosia

Článok o Perge - fermentovanom včelom peli

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Včelie produkty

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát