OraMAF suspenzia 4 x 100 g

Akcia!
89,90€ 96,00€ Bez DPH: 74,92€
Štítky: Probiotikum

Popis

OraMAF suspenzia 4 x 100 g

OraMAF suspenzia na prípravu nápoja, ktorý je vhodný ako doplnok pri oslabenej imunite, pri alergiách, častých a opakujúcich sa infekciách, kožných problémoch (napr. psoriáza), vhodný aj na pomoc pri riešení črevných problémov.

Len vyvážene pracujúca imunita má schopnosť účinne chrániť organizmus pred patogénmi.

Prípravok OraMAF suspenzia = prírodzená cesta k obnovenej imunite.

Suspenziu OraMAF je potrebné pred použitím aktivovať 24 hodinovou fermentáciou. Pre zaručenie dodržania fermentačnej teploty sa odporúča použiť jogurtovač Ariete Yogurella 621 vybavený jednou fermentačnou nádobou.V prípade fermentácie s použitím bežného ohrevu v nádobe zohriatím a udržiavaním fermentačnej teploty 40 stupňov počas 24 hodín, teda bez jogurtovača nie je možné garantovať optimálny priebeh fermentácie.

Návod: 

  • Nádobku s roztokom umiestnite na niekoľko hodín mimo chladničku, aby sa zohrial na bežnú teplotu okolia. Zohriatie môžete urýchliť ponorením do pohára s teplou vodou na 10 minút.
  • Obsah nádobky po zohriati dôkladne a intenzívne pretrepte počas 3 minút, aby sa rozmiešal vzniknutý sediment. Po dôkladnom pretrepaní nesmie zostať usadenina na dne alebo na stenách kontajnera.
  • Dôkladne pretrepaný obsah vlejte do nádoby s 1 litrom pasterizovaného plnotučného mlieka vopred zohriateho na 40 – 45 stupňov (nádoba po priložení ruky nesmie páliť). 
  • Takto vzniknutú zmes dôkladne rozmixujte ponorným mixérom tak, aby nezostali na hladine plávať olejové škvrny. Následne zmes mlieka a prípravku prelejte do jogurtovača Ariete Yogurella 621
  • Zmes nechajte fermentovať 24 hodín, potom opätovne premixujte ponorným mixérom.
  • Pripravený nápoj uložte do chladničky. Spotrebujte do 7 dní. Odmeranú dennú dávku 200 ml možno podľa potreby pred užitím zriediť vodou.
  • Odporúčaná minimálna doba užívania 8 týždňov. Obsah jedného balenia vystačí na 4 týždne (28 dní). 

Zloženie 100g prípravku: zmes glykozaminoglykánov a fruktooligosacharidov (beta-glukán, fucoidan, lentinan, HP non-animal chondroitín, hyaluronan) 10g, sójový lecitín (E322) 2,5g, dextróza 1,5g, cholekalciferol  125mcg, zmes kmeňov Lactobacillus debulrecki, subsp. bulgaricus a Streptococcus thermophilus  spolu  10×10¹¹ živých buniek, olivový olej.

Odporúčaná denná dávka: 200 ml fermentovaného nápoja s obsahom živých kultúr (20g suspenzie podľa návodu na použitie) užívajte jedenkrát denne, ráno, nalačno a v prípade potreby zapiť vodou.
Užívanie prebieha v 7 dňových cykloch pozostávajúcich z 5 dní užívania dennej dávky (1 x 200ml) a 2 dní prestávky.

Účinné látky v 20g:
Zmes glykozaminoglykánov a fruktooligosacharidov (beta-glukán, fucoidan, lentinan, HP non-animal chondroitín, hyaluronan) 2g
Sójový lecitín (E322) 0,5g
Dextróza 0,3g
Cholekalciferol  25mcg
zmes kmeňov Lactobacillus debulrecki, subsp. bulgaricus a Streptococcus thermophilus  spolu  2×10¹¹ živých buniek

Skladovanie: mimo dosahu detí, chladničke pri teplote 4 až 10 stupňov.

Upozornenie: Niekoľkodňové zvýšenie teploty výrobku na bežnú teplotu okolia počas zásielkovej prepravy nemá vplyv na kvalitu. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nie je určený pre deti a tehotné ženy. Nie je náhradou pestrej stravy.

Krajina pôvodu: Slovenská republika

OraMAF imunomodulátor – pri alergiách, infekciách, kožných, či črevných problémoch

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Protirakovinové doplnkyVláknina, probiotikáPodpora imunity

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát