Nattokinase 90 kaps

13,90€ Bez DPH: 11,58€
Štítky: GreenFood, Nattokináza

Popis

Nattokinase 90 kaps

Nattokináza je prírodný enzým s fibrinolytickou (antikoagulačnou) aktivitou nachádzajúci sa v lepkavej zložke, tradičného japonského jedla, Nattō, vyrobeného zo sójových fermentovaných bôbov, za pomoci nepatogénnej baktérie Bacillus subtilis var. natto. Z hľadiska konzistencie je Nattō veľmi podobné smotanovému syru, no zároveň je dosť mazľavé.

Nenájdete ho v iných sójových potravinách, pretože enzým nattokináza sa vyrába špecifickým fermentačným procesom, ktorý sa používa len na výrobu Nattō. Tento enzým je mimoriadne odolný voči teplu a agresívnym žalúdočným kyselinám.

FU znamená samostatnú jednotku merania, ktorá sa týka fibrinolytických jednotiek obsiahnutých v príslušnom produkte alebo enzýme. Čím vyššia je hodnota FU, tým silnejší je „útok“ na tromby v tepnách.

Nattokináza sa výborne kombinuje s vitamínom C a s Omega3 mastnými kyselinami. Naopak je veľmi dôležité vyhnúť sa kombinácii nattokinázy a liekov na riedenie krvi, či vitamínu K2. 

Zloženie: nattokináza 20 000 FU (fermentované sójové bôby), plnidlá (ryžová múka), rastlinná kapsula z hypromelázy (hydroxypropylmetylceluláza), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý)

Odporúčaná denná dávka: 2x1 kapsulu zapiť dostatočným množstvom vody

Účinné látky v 2 kapsuliach: 
nattokináza 200mg* (4000 FU). 
*Referenčná výživová hodnota nie je definovaná. 

Skladovanie: mimo dosahu detí, v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C, nevystavujte mrazu a vlhkosti. 

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Osoby užívajúce lieky, by mali doplnok konzumovať len pod lekárskym dohľadom. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. 

Článok o účinkoch

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Serapeptáza 120.000 - 90 kapsúl

35,90€ Bez DPH: 29,92€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Pre seniorovKapsuly a tabletyPodpora imunity

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát