Molekuly emocí - věda v pozadí medicíny těla a mysli - Candace B. Pert, Ph.D.

21,80€ Bez DPH: 19,82€

Popis

Molekuly emocí - věda v pozadí medicíny těla a mysli - Candace B. Pert, Ph.D.

Prečo sa cítime tak, ako sa cítime? Ako naše myšlienky a emócie ovplyvňujú naše zdravie? Sú naše telo a myseľ od seba navzájom odlišné, alebo fungujú spoločne ako súčasť prepojeného systému?

Prepojenie tela a mysle v svojej priekopníckej knihe Molekuly emócií Candace Pert poskytuje prekvapivé a presvedčivé odpovede na tieto a ďalšie náročné otázky, o ktorých vedci a filozofi uvažovali už po stáročia. Jej priekopnícky výskum o tom, ako chemikálie vnútri našich tiel tvoria dynamickú informačnú sieť, spájajúce myseľ a telo, nie je len provokatívna, ale revolučná. Na základe stanovenia biomolekulárného základu našich emócií a vysvetlenie týchto nových vedeckých poznatkov jasným a prístupným spôsobom, nám autorka umožňuje pochopiť samého seba, svoje pocity a spojenie medzi našou mysľou a naším telom spôsobom, ktorý sme si možno nikdy predtým nemohli predstaviť.

Molekuly emócií je dominantným dielom, plné pochopenia, múdrosti a ovládnutie tejto vzácnej sily vedie k zmene spôsobu, akým vidíme svet a samých seba.

O molekulách emócií sa dozviete viac v prednáškach  MUDr. Jana Šulu

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Veda

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát