Mandala harmonizačná 20x20 cm

60,00€ Bez DPH: 50,00€
Štítky: Mandaland

Popis

Mandala harmonizačná 20x20 cm

Harmonizačné mandaly sú dostupné len na kamennej predajni. Príďte si osobne vybrať, ktorá Vás najviac oslovuje. 

Mandaly, ktoré autorka tvorí sú maľované podľa rokmi overeného tvorivého princípu 5 elementov (voda-drevo-oheň-zem-kov) tradičnej čínskej medicíny s princípmi feng shui. Vďaka osobitnému usporiadaniu farieb a symbolov sa mandaly z jej dielne môžu stať i niečím viac, než len obyčajnou relaxáciou. Môžu byť terapeutickým nástrojom a dokonca môžu byť schopné aktivovať samoliečebné sily.

Jednotlivé elementy v mandalach a ich vzájomné väzby sú prepojené a starostlivo usporiadané podľa originálneho postupu, na všetkých úrovniach ,či už ducha, duše alebo tela. Pokoj a sila, ktorú v sebe nesú, plynú a prenášajú sa. Jeden symbol alebo prvok sa javí pri opakovaní oveľa silnejší, ako keď stojí sám za seba. Iba harmonické usporiadanie a ľahká interakcia týchto prvkov vytvárajú veľký celok, ktorý je prostriedok k poznaniu seba samého, pomocníkom na ceste do nášho stredu – do miesta kde vládne kľud, harmónia a láska.

Mandaly netreba vedieť čítať a analyzovať detaily, stačí len keď im dáte čas a priestor. Priestor kde sa môžu rozžiariť a čas na vytvorenie harmónie a splnenie želania. Jednoducho ich len nechajte na vás pôsobiť a plniť si svoju úlohu.

Rozmer: 20x20cm

Upozornenie: Na produktovej fotke sú zobrazené harmonizačné mandaly, jedna vedľa druhej. Nejde o jeden kus veľkej mandaly, ale o 9 menších (20x20cm) samostatných kusov, jednotlivo predajných. Mandaly sú zakúpiteľné len osobne na kamennej predajni. O aktuálnom stave a dostupnosti jednotlivých vyobrazených mandál sa, podľa potreby, informujte telefonicky na predajni. 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Holografická nálepka Autentickosť

3,50€ Bez DPH: 2,92€

Mandalová magnetka

2,50€ Bez DPH: 2,08€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Obrazy - mandaly

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát