Lastovičník elixír na bradavice tmavý 3ml

Novinka!
3,80€ Bez DPH: 3,17€
  • Značka: Meandra
  • Dostupnosť: Skladom
Štítky: Golden Pharm, Meandra

Popis

Lastovičník elixír na bradavice tmavý 3ml

Lastovičník na bradavice "Super čistoteľ" od Golden Pharm je zmes určená pre aplikáciu iba na zrohovatené a poškodené časti pokožky, teda iba na bradavice či papilómy.

Zdravú pokožku okolo problematického miesta je potrebné pred aplikáciou chrániť vrstvou mastného krému, či vazelíny. Táto zmes je veľmi silná, preto v niektorých prípadoch sa môže dostaviť aj pocit pálenia a bradavica môže zmeniť farbu. Zvýšenú opatrnosť treba dodržať na miestach kde je pokožka jemná a citlivá. 

Výťažok z lastovičníka sa môže používať iba na bradavice, prípravok nie je vhodný a bezpečný napr. na materské znamienka!

Aplikácia: Konček aplikátora priložte na 2-3 sekundy iba na bradavicu, papilóm. Okolie bradavice pred aplikáciou chráňte vrstvou krému. Behom 1-2 dní nastane odlupovanie zrohovatelých čiastočiek kože na poškodenom mieste a na 3-5 deň vyčistenie postihnutého miesta. Pri väčších bradaviciach sa odporúča kúru opakovať. Opakovanie sa robí až na 3 deň po prvom použití. Na celý cyklus je potrebné procedúru opakovať 1 – 5x, čo závisí od veľkosti bradavíc.

Zloženie: Chelidonium Majus, Urtica dioica, Plantago major, Inonotus obliguus, Thymus serpyllum, Caragana jubata, Arctium lappa, Calendula Officinalis, Tussilago farfara, Artemisia vulgaris, Rhadiola rosea, destilovaná voda, Mentha Piperita, Betula Alba, Vaccinium Vitis-Idaea, Taraxacum Officinale (root), Vaccinium myrtillus, Achillea millefolium

Skladovanie: mimo dosahu detí, v originálnom obale, pri teplote do 25°C, na mieste chránenom pred priamym slnečným žiarením, s relatívnou vlhkosťou nie viac ako 85 %.

Upozornenie: Nesmie sa používať na pokožku tváre, v oblasti slabín a podpazušia, prsníkov (zvlášť bradaviek)! Nevtierať! Zabrániť kontaktu so zdravou kožou! V prípade zasiahnutia zdravej pokožky okamžite postihnuté miesto umývať prúdom tečúcej vody 10-15 minút a prepláchnuť 5%-ným roztokom kyseliny citrónovej! V prípade zasiahnutia očí vymyť prúdom tečúcej vody a OKAMŽITE VYHĽADAŤ LEKÁRSKU POMOC! Prípravok obsahuje silnú alkalickú zložku a môže spôsobiť oslepnutie!

Krajina pôvodu: Ukrajina

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Lastovičník bylinková masť 45ml

Novinka!
Lastovičník bylinková masť 45ml
5,10€ Bez DPH: 4,25€

Lastovičník elixír na bradavice 3ml

Novinka!
Lastovičník elixír na bradavice 3ml
3,80€ Bez DPH: 3,17€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Telová kozmetika

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát