Z dôvodu čerpania dovoleniek, bude prevádzka
ZATVORENÁ od 8.7. do 12.7.2024.
Vaše objednávky budeme odosielať od 15.7.2024.
Ďakujeme za pochopenie, Váš tím BIOpotravinyRAJ.

 

L- Glutamine 100g

3,95€ Bez DPH: 3,29€

Popis

L- Glutamine 100g

L-Glutamín je najhojnejšie zastúpená aminokyselina v krvi. Aj keď nepatrí medzi esenciálne aminokyseliny, jeho úloha je nezastupiteľná.

Obvykle je glutamín produkovaný v dostatočnom množstve pre potreby tela, ale v niektorých prípadoch, ako sú stres, zápal, poranenie - niektoré telesné funkcie spotrebujú toľko glutaminu, že začne byť potrebné ho doplniť. Zo všetkých aminokyselín v svale tvorí totiž glutamín až 60% a pri tréningovej záťaži je jeho spotreba až 5-krát vyššia.

Orgány ktoré sú najnáchylnejšie na nedostatok glutamínu sú kostrové svaly, obličky, pečeň a tenké črevo.

Pre regeneráciu a rast svalov po cvičení je totiž glutamín kľúčovou látkou. Ide totiž o hlavnú transportnú formu aminoskupiny. Glutamín nám teda zabezpečí dostatok materiálu na rast a obnovu svalov. Patrí medzi najčastejšie používané doplnky pri snahe o ochranu svalovej hmoty a pri regenerácii.

Zloženie: fermentovaný L-glutamín.

Odporúčaná denná dávka: 1 x 1 čajovú lyžičku (5g) rozmiešajte vo vode a vypite. 

Účinné látky v 5g:
L-glutamín 5000mg

Skladovanie: mimo dosahu detí, v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C a nevystavujte mrazu ani vlhkosti.

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť.

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

L- Glutamine 400g

8,50€ Bez DPH: 7,08€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Aminokyseliny

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát