Korál+Ónyx+Zirkón guličkový náramok

10,00€ Bez DPH: 8,33€
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Korál+Ónyx+Zirkón guličkový náramok

Korál zvyšuje intuíciu a pomáha dosiahnuť stanovené ciele. Zlepšuje tiež medziľudské vzťahy. Korál všeobecne posilňuje schopnosť brániť sa nežiadúcim vonkajším vplyvom, podporuje schopnosť vizualizovať čo je veľmi užitočné aj pri podpore meditatívnych techník. 

Červený koral je vynikajúci prostriedok pre zvýšenie energie a životnej sily, pretože povzbudzuje, hreje a oživuje. Pomáha pri chudokrvnosti či podvýžive (u takéhoto nositeľa môže vyblednúť)

Ónyx je tajomný čierny kameň pod vplyvom Saturnu, ktorý nás učí, že aj náročné obdobie môže byť prospešné pre rozvoj a pomáha nám na ceste k duchovnej múdrosti. Podobne ako čierny turmalín, nás vedie k vážnosti, cieľavedomosti a sebakontrole. Podľa tradície podporuje koncentráciu a pokoru. Spôsob, akým ónyx borí blokády a očisťuje má iný charakter ako u turmalínu. Onyx síce odoberie z vášho tela negatívnu energiu ale neabsorbuje ju.
Legenda hovorí, že vznikol, keď boh lásky, Amor šípom odstrelil Venušin necht. Odvtedy má povesť nositeľa šťastia v láske a tiež pomáha prekonať bolesť zo straty. Jeho prítomnosť pôsobí tiež afrodiziakálne.

Zirkón je kameňom úspechu, zhromažďovania majetku a bohatstva, podporuje sebavedomie, cieľavedomosť, ambicióznosť, odhodlanie, plnenie cieľov a viac-menej všetky dobré vlastnosti súvisiace s nadobúdaním majetkov a utlmuje tie zlé, ako je napríklad chamtivosť, zlomyseľnosť, či závisť. Okrem úspechu a majetku, prináša aj úctu, múdrosť aj empatickosť. Ochraňuje pred nepriateľmi a lieči nervozitu a sebadeštruktívne úmysly. 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Náramky a prívesky

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát