Konopná sušina - 30g

6,50€ Bez DPH: 5,42€

Popis

Konopná sušina - 30g

Konopná farma Liptov je firma cieľavedomých, mladých ľudí, ktorí do toho dávajú všetok talent, srdce a presvedčenie, pretože úprimne veria, že konopné výrobky zlepšujú kvalitu života. Z toho dôvodu sa zaoberajú pestovaním konope a výrobou konopných produktov. Ich konopa je pestovaná pod Kriváňom a všetko robia ručne. 

V jej kvetoch a listoch sa nachádzajú vitagény – látky, ktoré dodávajú ľudskému organizmu energiu a stavebné látky pre biosyntézu. Nájdeme v ňom aj kanabinoidy, ktoré majú ešte silnejšie antioxidačné účinky než dobre známy vitamín C.

Je pestovaná v krásnej Liptovskej prírode pod tatranskými horami, kde je príroda ešte stále silná a krásna. Našej sušine venujeme maximálnu pozornosť a zbierame ju ručne, aby bola zachovaná čo najvyššia kvalita a celistvosť. Jej oriešková chuť je charaketristická pre konopnú sušinu.

Zloženie: konopná sušina z listov a semien certifikovanej odrody

Skladovanie: na suchom a tmavom mieste

Krajina pôvodu: Slovenská republika

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (1)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Konopná tinktúra Liptov 30 ml

6,70€ Bez DPH: 5,58€

Konopný čaj balený 27g

4,60€ Bez DPH: 3,83€

Konopný olej CBG 10ml

31,40€ Bez DPH: 26,17€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

CBD a konopné produkty

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát