Cestovný pas do nového sveta Alexander Usanin

19,90€ Bez DPH: 18,09€
Štítky: Torden

Popis

Cestovný pas do nového sveta Alexander Usanin

Kniha "Cestovný pas do nového sveta ponúka unikátnu koncepciu harmonického rozvoja osobnosti človeka pre tretie tisícročie.  Autor popisuje rôzne faktory negatívneho vplyvu na človeka, ponúka jednoduchý a praktický návod na udržiavanie duchovného a fyzického zdravia.

Venuje sa prakticky všetkým stránkam nášho života, od mužsko-ženských vzťahov cez rodinu, výchovu detí až po dlhovekosť, zdravú stravu a zdravú komunikáciu. Nevyhýba sa ani otázke konzumácie alkoholu, drog a fajčenia.

Kniha je preto kompaktnou encyklopédiou tretieho tisícročia v ktorom Človek vytvára Nový svet, prostredníctvom syntézy tradičného duchovného a moderného vedeckého poznania. Niektoré z týchto poznaní sú v knihe ilustrované aj vyjadreniami známych ľudí, praktizujúcich zdravý spôsob života, niektorí prezradia aj tajomstvá svojho úspechu.

Kniha tiež obsahuje názorné recepty zdravých vegetariánskych pokrmov, od polievok a rôzneho jedla až po zákusky a zmrzlinu. Preštudujte si návod ako sa stať skutočným Človekom s veľkým “Č” v Novom svete tretieho tisícročia.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Duchovný rozvoj

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát