Princip stínu - kniha + CD - Dahlke Ruediger

18,50€ Bez DPH: 16,82€

Popis

Princip stínu - kniha + CD - Dahlke Ruediger

Súšasťou knihy je aj CD s meditáciami od R. Dahlkeho.

Tieň je skutočným kľúčom k životu“.

Ruediger Dahlke

Všetko to, čo nás ruší alebo naopak mimoriadne fascinuje na druhých, poukazuje na skryté časti našej vlastnej duše, či už v podobe potlačených povahových rysov alebo nezrealizovanej túžby po niečom. Aby sme sa však stali celistvými, musíme tieto temné stránky našej duše prijať a integrovať.

Autor bestsellerov Ruediger Dahlke nás berie na cestu do ríše tieňa ľudskej duše. Hlbokomyseľným, často i nepríjemným spôsobom, vždy však s neuveriteľnou liečivou silou nám ukazuje, ako môžeme dosiahnuť zmierenie s temnými stránkami našej osobnosti, s naším tieňom.

Kniha pre tých, ktorým záleží na ich osobnostnom rozvoji.

Podľa učenia C.G.Junga je tieňom naše podvedomie. Sú v ňom ukryté tie vlastnosti, ktoré by sme u seba najradšej nevideli, a preto ich potláčame. Je to tá osobnosť, ktorou by sme najradšej neboli, ale nakoniec sa ňou stať musíme, ak chcem byť celiství. Náš tieň, našu “temnú stránku” preciťujeme veľmi ambivalentne: je nám odporná, zároveň nás však fascinuje.

Práca s tieňom slúži k tomu, aby sme sa stali vedomými, a je teda v pravom slova zmysle prácou so svetlom. Tieň je vlastne naším pokladom, pretože nás obohacuje tak, ako máločo iného. Vychádzajúc zo zákonov osudu a pravidiel hry života, odpovedá tieň najdôležitejšiemu zákonu: zákonu polarity. Môžeme ho projikovať na druhých, ale môžeme tiež pomocou neho osobnostne vyrásť. Ruediger Dahlke nám ukazuje, ako tieň vypátrať a ako sa s ním konfrontovať, aby sme ho mohli prijať, integrovať do svojej osobnosti a možno dokonca aj začať milovať. Ten, kto sa pustí do práce na svojom tieni, ako je predstavená v tejto knižke, sa stane otvorenejším, láskavejším a tolerantnejším – voči sebe i voči druhým.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Duchovné príčiny chorôbMystika a meditáciaDuchovný rozvojMeditácie s hovoreným slovom

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát