Ionizovaná voda - zdravie na dosah ruky - Laucevičius Telesforas, Baliga Martin

6,20€ Bez DPH: 5,64€
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Ionizovaná voda - zdravie na dosah ruky - Laucevičius Telesforas, Baliga Martin

1. vydanie populárno-náučnej knihy dvoch spoluautorov Telesforasa Laucevičiusa a Martina Baligu s názvom Ionizovaná voda – zdravie na dosah ruky.

Kniha sprístupňuje a objasňuje výnimočné účinky ionizovanej vody pre udržanie zdravia človeka. Odkyslenie organizmu znamená prvý krok k dlhodobému úspechu, a preto mnohí slovenskí lekári a liečitelia odporúčajú uprednostniť pri stravovaní zásadité potraviny. My Vám ponúkame tento zdravý životný štýl obohatiť aj o pitie zásaditej (ionizovanej) vody. Doba trvanlivosti potravinárskych výrobkov je stále dlhšia a dlhšia, a dĺžka ľudského života sa skracuje. Lekárne majú v ponuke stále viac a viac liekov, ale počet zdravých ľudí klesá. Diagnostické metódy sú stále zložitejšie a inovatívne, ale choroby sú stále viac a viac univerzálne a nebezpečné... Logická otázka: prečo? Čo robíme zle? Prečo ochorieme a starneme?

Odpovede nájdete v tejto knihe. Neponáhľajte sa do lekárne vždy, keď je vám zle! Existuje lepší a oveľa efektívnejší spôsob, ako obnoviť zdravie a harmóniu tela i duše. „Živá“ voda je nápravným prostriedkom proti viac ako 70-im ochoreniam!

Príručka je plná zaujímavých a dôležitých informácií: Voda a jej vlastnosti, ionizovaná voda, elektrolýza vody, strieborná voda, indikátor pH, použitie ionizovanej, alkalickej a kyslej vody, meranie telesnej kyslosti, stanovenie pH tela, príčiny chorôb...

Viac o ionizátoroch vody

Meranie pH vody

Vodné filtre

Články o zdravej vode

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Voda

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát