Pálenie záhy, reflux, (choroba pažeráka)

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny.

MSM prášok - 200g

Ivan čaj - z listov a kvetov vrbovky ..

Ivan čaj - z listov vrbovky úzkolist ..

Ivan čaj - z listov vrbovky úzkolist ..

Ivan čaj - z vrbovky úzkolistej - 30 ..

MSM - methylsulfonylmethane - 400 g

Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)

Pálenie záhy - Nedokážete stráviť život. Vina, hnev, strach, nenávisť. Nedokážete dôverovať ľuďom, vypustit niečo z hlavy a nechať tak. Túžite po pomste. Niečo vás vo vnútri spaľuje. Ste vypätý. Máte ranené srdce.

Reflux - Nedokážete stráviť život. Nepáči sa vám to, čo vidíte, cítite, počujete a zažívate. Irituje a frustruje vás, že nedokážete ovládať to, čo sa okolo vás deje. Cítite vinu pre minulosť. Máte pocit bezmocnosti, pretože nedokážete ovplyvniť svoje rozhodnutia z minulosti. Vzdorujete životu namiesto toho, aby ste sa poučili so svojich skúseností. 

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie

AdBlock logo

alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme