Akné, vredy, hnisavé vyrážky

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny.
 
Zobrazenie 1 až 15 z 23 (2 stránok)

 

Akné

Základnou príčinou uhrovitosti je nespokojnosť so sebou, so svojím zovňajškom.

Akné a hnisavé vyrážky sa väčšinou objavujú v období puberty, kedy sa chlapci aj dievčatá začnú veľmi zaoberať svojím vzhľadom a príťažlivosťou. V tomto období sa akékoľvek odmietanie sebe samého a nespokojnosť so sebou okamžite odrazí na tvári. 

Koľko sa len mladí natrápia, aby zakryli svoje nedostatky a zlepšili svoj vzhľad! Nepríjemné vyrážky sú pre nich lekciou lásky k sebe samým. S pomocou tohto „ochorenia“ sa učia prijímať seba a svoju sexualitu takú, aká je.

Život mladého človeka začína ovládať nová, doteraz nepoznaná energia. Hľadá si svoj prejav, a zároveň je tlakom spoločnosti a kultúry potláčaná. V tomto období je veľmi dôležitá podpora dospelých. 

V období pohlavného dospievania začínajú aktívne pracovať tukové žľazy. Akné vzniká tak, že sa póry upchajú a neskôr zapália. Preto je dôležité očistiť si vedomie aj podvedomie od „špinavých“ a „zapálených“ myšlienok vo vzťahu k opačnému pohlaviu a k sexu. Musíte byť otvorený voči novým veciam vo vašom živote. Musíte sa  upokojiť a prijať sexualitu ako prirodzenú silu. Všetko má svoj čas. 

Duchovná príčina ochorenia podľa L.Hayovej je v odmietaní samého seba a odpor voči sebe.
Pozitívne tvrdenie na odstránenie ochorenia - som stelesnenie života, ktorý pochádza od Boha.

Teším sa zo svojej sexuality a z toho, akým som úžasným človekom, mám sa rád. 

 

Vredy, hnisavé vyrážky 

Rôzne hnisavé vyrážky, vriedky aj veľké vredy sú potlačeným silným hnevom, ktorý sa derie na povrch. Doslova v nás „vrie“ a „kypí“ zlosť.

Nedávno som prišiel na návštevu k priateľovi a jeho žena mala na pravom líci obrovský vred. Keďže poznajú môj prístup, hneď sa ma opýtala: „Povedz, s čím to môže súvisieť?“

„Vari nevieš? Na koho si sa v poslednej dobe hnevala?“

„Akože na koho?“ odpovedala mi. „Samozrejme, že na muža.“

Text z knihy Vnútorné príčiny chorôb – Valerij Sinelnikov – vydavateľstvo Eugenika

Ďalšie knihy od Valerija Sinelnikova

 

Akné dospívajících

Průměrný podíl příčin: 5% dědičnost (karma), 70% duchovní vada, 15% výživa, 10% škodlivé vlivy prostředí.

Akné lidé odedávna správně spojují s probouzením sexuality. Proč probouzení k lásce vede k zošklivení kůže?Nově objevované je nečistě pojato.Lidský duch ještě neobjevil krásu a čistotu dokonalé lásky mezi mužem a ženou.Vnitřní čistota duše postiženého je zraňována špinavýmí představami.

Text z knihy Duchovní příčiny nemocí – Staněk Josef / Brzobohatá Jana – vydavateľstvo AGAPE


Ďalšie knihy od Staněk / Brzobohatá

Knihy o duchovných príčinách chorôb

Ďalšie články o duchovných príčinách chorôb