Celiakia

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny.
Zobrazenie 1 až 14 z 14 (1 stránok)

Celiakia

Celiakia je problém tráviaceho a vylučovacieho systému, hlavne slepého čreva, kde vznikajú dôležité enzýmy, ktoré "putujú" do dvanástnika, a tam vykonávajú dôležitú tráviacu činnosť. V prípade, že sa človek dlhodobo zdržiava na mieste, kde sú geopatogénne energie (podzemné vody), prichádza v dvanástniku o dva dôležité enzýmy a v prípade, že je človeku chirurgicky odstránené slepé črevo, prichádza nadobro o možnosť tvorby týchto dôležitých enzýmov. Ony pomáhajú štiepiť (pôsobia ako biokatalizátory) špecifické látky, hlavne údené mäso, králičie mäso a mliečne výrobky (predovšetkým živočíšne maslo) a nakoniec aj lepok v bielej pšeničnej múke. 

Crohnova choroba - duchovná príčina 


Strach, pocity menejcennosti, obavy.

Čo robiť: nájsť kľud, robiť to najlepšie, čo môžem, začať si veriť, dôverovať a hľadať dôveru a istotu.

 

Kolitída - duchovná príčina


Pocit neistoty, strach z uvoľnenia, lipnutie na minulosti. Nánosy minulosti, zmätené myšlienky, prežité názory.


Čo robiť: zbaviť sa ľahko a jednoduchým spôsobom všetkého, čo je už minulosťou, čo je už prežité, čo nepotrebujem. Minulosť je preč. Ujasnenie myslenia, žiť prítomnosťou.

 

Ďalšie články o duchovných príčinách chorôb