Vitiligo (biele škvrny)

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny.

CYTOVITAL XXL - Bioinformačný krém n ..

48,10€ Bez DPH: 40,08€
CYTOVITAL XXL - Bioinformačný krém na výživu buniek pokožky a jej silnú regeneráciu - 250 ml

PROTEKTIN - Tento regeneračný krém m ..

14,70€ Bez DPH: 12,25€
PROTEKTIN - Tento regeneračný krém má silný antiseptický,protizápalový, prekrvovací a čistiaci efekt.

RUTICELIT XXL - Obsahuje výťažky lát ..

48,10€ Bez DPH: 40,08€
RUTICELIT XXL - Obsahuje výťažky látok, ktoré majú protizápalový a protinádorový účinok a silné protiplesňové účinky
Zobrazenie 1 až 3 z 3 (1 stránok)

Táto zvláštna kožná choroba predstavuje pocit totálnej odcudzenosti, totálneho osamotenia na tomto svete. Máte pocit, že nikam nepatríte, že nie ste plnoprávnym členom spoločnosti. U jedného môjho pacienta, veľmi mladého chlapca, sa pred niekoľkými rokmi začalo prejavovať vitiligo. Biele škvrny sa mu objavili na tele i na tvári. Mládenec bol vychudnutý, hanblivý, s hláskom tenkým a tichým ako dievča. Mal silný komplex menejcennosti, takže sa odcudzil spoločnosti. Úplne sa izoloval od svojich vrstovníkov. 

Predpísal som mu homeopatické lieky, pretože mal aj iné sprievodné ochorenia, a spoločne sme vytvorili nové spôsoby správania. 

Už po prvom cykle liečenia sa mládencovi niektoré škvrny zmenšili a na iných sa začali objavovať ostrovčeky s dostatkom pigmentu.

Text z knihy Vnútorné príčiny chorôb – Valerij Sinelnikov – vydavateľstvo Eugenika

Ďalšie knihy od Valerija Sinelnikova

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie


alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme