Vitiligo (biele škvrny)

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny.
Zobrazenie 1 až 7 z 7 (1 stránok)

Táto zvláštna kožná choroba predstavuje pocit totálnej odcudzenosti, totálneho osamotenia na tomto svete. Máte pocit, že nikam nepatríte, že nie ste plnoprávnym členom spoločnosti. U jedného môjho pacienta, veľmi mladého chlapca, sa pred niekoľkými rokmi začalo prejavovať vitiligo. Biele škvrny sa mu objavili na tele i na tvári. Mládenec bol vychudnutý, hanblivý, s hláskom tenkým a tichým ako dievča. Mal silný komplex menejcennosti, takže sa odcudzil spoločnosti. Úplne sa izoloval od svojich vrstovníkov. 

Predpísal som mu homeopatické lieky, pretože mal aj iné sprievodné ochorenia, a spoločne sme vytvorili nové spôsoby správania. 

Už po prvom cykle liečenia sa mládencovi niektoré škvrny zmenšili a na iných sa začali objavovať ostrovčeky s dostatkom pigmentu.

Text z knihy Vnútorné príčiny chorôb – Valerij Sinelnikov – vydavateľstvo Eugenika

Ďalšie knihy od Valerija Sinelnikova